2733
2739
عنوان

خونه خالی 😈

| مشاهده متن کامل بحث + 4307 بازدید | 105 پست
بیست  عزیزم ینی چی خب معلومه هر کس تنهاییش فرق میکنه من به همون لباس راحتی و اهنگ اکتفا میکنم د ...

خیلی مودبی  

ازامروزشروع میکنم💪 19/1/99                       من باتوصدنفرررم💪دنبال دردسررررم😇😈
وای خدا عجب تاپیک باحالی کلی خندیدم، دمت گرم، منم تو تنهایم یا فیلم میبینم یا اهنگ میزارم صدای باندا ...

همسایه هازنگ نزنن به خانواده ات بگن بیاین دخترتونوجمع کنیدپارتی گرفته😕

ازامروزشروع میکنم💪 19/1/99                       من باتوصدنفرررم💪دنبال دردسررررم😇😈
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی مودبی    

😂😂😂😂😂

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
بیست  عزیزم ینی چی خب معلومه هر کس تنهاییش فرق میکنه من به همون لباس راحتی و اهنگ اکتفا میکنم د ...

حدس میزدم حدود ۲۰سالت باشه،دلیل اینکه گفتم تنهاییمون فرق میکن چون سنمون فرق میکنه،من ده سال ازت بزرگ ترم،لذت تنهایی رو تو کتاب و خلوت و قهوه یه موزیک میبینم.

2731
حدس میزدم حدود ۲۰سالت باشه،دلیل اینکه گفتم تنهاییمون فرق میکن چون سنمون فرق میکنه،من ده سال ازت بزرگ ...

عزیزم چه خوب ولی  من همه اینایی رو که گفتید وقتی خانواده هستنم تو اتاقم انجام میده نیازی نیست منتطر شم برن بیرون که کتاب بخونم و موزیک و قهوه و اینا رو انجام بدم ...دیگه وقتی هستنم که انقد شلوغ نیست که تمرکز کتاب خوندن نباشه 😅

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
همسایه هازنگ نزنن به خانواده ات بگن بیاین دخترتونوجمع کنیدپارتی گرفته😕

خخخخخخ نه یکی یه بار اومد چهار دیواری اختیاری😜بعدم خودم مادر خانواده هستم سه بچه دارم 31 سالم هم هست😂😂😂😂😂😂😂😂😂

یه دختر قوی که زندگی بدجور باهام نساخت و سختیای زیادی روی دوشم گذاشت ولی خوب قوی بودم که همه بهم میگن چه خوب موندی ولی فقط خودم میدونم چه بهم گذشت تا گذشت😔
2740
خخخخخخ نه یکی یه بار اومد چهار دیواری اختیاری😜بعدم خودم مادر خانواده هستم سه بچه دارم 31 سالم هم هس ...

ماشالاه ماشالاه😊😄اینقدرشیطنت داری فکرکردم نهایت۱۸سالته😆

من از این لحاظ گفتم چون بچه کوچیک دارم،،زمان دست خودم نیست

اها الان متوجه شدم پس کلا به سن نیست چون من مجردم و شما متاهلو مادر تنهاییامون فرق میکنه 😍😊من خواهرم الان بچه کوچیک داره تنها میشه فقط میخوابه چون بچه اش هست نمیزاره خواب به چشاش بیاد 😂

اها الان متوجه شدم پس کلا به سن نیست چون من مجردم و شما متاهلو مادر تنهاییامون فرق میکنه 😍😊من خواه ...

آره والا، من الآن که بچه دارم وقتی تنها میشم فقططططط شبکه پویا رو عوض میکنم 😬😬😬

یه جوری زندگی کن،که خدا عاشقت بشه ...
ماشالاه ماشالاه😊😄اینقدرشیطنت داری فکرکردم نهایت۱۸سالته😆

نه معتقدم تو هر سنی باشی هیچ نباید دلو دست غم داد حالا چه جون باشی چه یه زن شصت ساله

یه دختر قوی که زندگی بدجور باهام نساخت و سختیای زیادی روی دوشم گذاشت ولی خوب قوی بودم که همه بهم میگن چه خوب موندی ولی فقط خودم میدونم چه بهم گذشت تا گذشت😔
آره والا، من الآن که بچه دارم وقتی تنها میشم فقططططط شبکه پویا رو عوض میکنم 😬😬😬

😂😂😂😂😂😂عزیزم

2706