2733
2734
عنوان

خونه خالی 😈

| مشاهده متن کامل بحث + 4387 بازدید | 105 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آهنگ بزار صداشو تا آخر زیاد کن لباس خوجگلاتو بپوش آرایش کن برو جلو آینه برقص حال میده

نکنه تو منی😂😂😂😂😂

یه دختر قوی که زندگی بدجور باهام نساخت و سختیای زیادی روی دوشم گذاشت ولی خوب قوی بودم که همه بهم میگن چه خوب موندی ولی فقط خودم میدونم چه بهم گذشت تا گذشت😔
باور کن من تنها که بودم زمان مجردی این کارو میکردم انقققققددددر حال میداد، نیشمم تا بناگوش وا بود، ح ...

لعنتی 😂😂😂😂

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد

اسی برو تخمه بخر بیا بخور پوستشو تف کن اینور اونور برو دشوری بلند بلند کارتو بکن برو اب تو یخچالو سرت بکش برو دستتو بنداز تو دبه ترشی بادست دربیار کلا از این کارا بکنم حالم خوب میشه

ببخشید میشه بپرسم چند سالته عزیزم،آخه چقدر تنهایی که من میخوام و شما فرق میکنه

بیست  عزیزم ینی چی خب معلومه هر کس تنهاییش فرق میکنه من به همون لباس راحتی و اهنگ اکتفا میکنم دیگه البته اون اهنگم که گفتم خیلی فحش نداره چون طرفدار یه خواننده مودبم ولی کلا خانواده چون رپ رو دوست ندارن وقتی هستن اذیت میشن ترجیح میدم تنهایی لذت ببرم 😂😅

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

وای خدا عجب تاپیک باحالی کلی خندیدم، دمت گرم، منم تو تنهایم یا فیلم میبینم یا اهنگ میزارم صدای باندا رو هم زیاد میکنم شیشه ها لرزه میخوره لباس خوجلام هم میپوشم جلو اینه ای میرقصم و کیف میکنم😁😁😁😁

یه دختر قوی که زندگی بدجور باهام نساخت و سختیای زیادی روی دوشم گذاشت ولی خوب قوی بودم که همه بهم میگن چه خوب موندی ولی فقط خودم میدونم چه بهم گذشت تا گذشت😔
2706