2737
2739
عنوان

چجوری ازفکرعروسیم دربیام

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 25 پست

ول کن عزیزم افسردگی میگیریا، خدا روشکر کن همون عروسیو گرفتی آدم میشناسم دم عروسیش انقد فک وفامیل مردن نامزدیشونم پراز استرس شد دم عروسی که دیگه میخاستن بگیرن جهاز چیده بود کارت پخش کرده بود پدرشوهرش مرد کلا بهم خورد الانم عروسی ندارن دیگه

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم ساعت ۹ رسیدم تالار . تالاریه گل ارایی یادش رفته بود ک من اینقدر سرش حرص خوردم . اتیش بازیمون موقع رقص دو نفره دوتاش خراب شد .دی جی اینقدر اهنگ زشت خوند ک همه میگفتن چقدر بد میخونه . موقع کلیپ صدای کلیپمونقطع شد ۲ دقیقه . منم یادش میوفتم حالم بد میشه 

یکی توی دلمه 😍فرق داره با همه ♥️

منم مثل احمق های خر گاو گوساله کفشامو عوض کردم با کفش مشکی جوراب اسپرت اخر شبم قدم کوتاه شد با لباس عروس !

ولییییییی میگم خداراشکر عروسیم دعوا نشد خداراشکر خوشگل بودم خداراشکر بحثی پیش نیومد بیخیال عزیزم . من حتی لباس عروسمم گشاد بود 😁😁😁🤭🤭🤭🤭

فدای سرت من خودم شب اول فاجعهههه بود از همه نظر،،، باز اینا تو سرم بخوره،،، فردا صبح مادربزرگ مادرشوهرم فوت کرد،،، صبح رفتیم تشیع جنازه ی وضعی.. ببین عروسی تو عذا چ گوهی بود.... اوایل میگفتم تو اولین فرصت جشن سالگرد ازدواج مفصل میگیرم... الان میگم پول مفت ندارم بدم ملت بخورن.. هروقت شد ی پارتی میگیرم با دوستای خودم وشوهرم... و لباس هم میپوشم ی موقع دیگه و کلیپ

هرجااااااااا هم مدل خواستن من وشوهرم میریم 😂😂😂😂

2740

من عروسیم توی باغ بود با تشریفات خیلی خوب. فقط مدل لباسم و اینقدر خسته بودم که زیاد برای انتخاب وقت نذاشتم آخر هم آستینش تورش یکمی گشاد بود هنوز بعد سه سال منم میگم کاش لباسمو بهتر انتخاب کرده بودم. عادیه این ناراحتیت. 

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀