2737
2739
عنوان

بیایید توسل کنیم به امام حسن عسگری

| مشاهده متن کامل بحث + 1716 بازدید | 103 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزدلمی آبجی نازم🥰🤩🤩😘😘الهی زندگیت همیشه غرق شادی ولذت وآرامش وخوشی باشه.الهی آمین🌹💖🙏

اللهم صلی علی محمد وال محمد

انشالله ب بحق این صلوات عاقبت بخیر و خوشبخت بشی گلم

الهی امین😘😘

منم پانصدتا

حاجت روا بشین عزیزم

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2740
۱۰۰ تا میفرستم انشاالله همگی حاجت روا بشیم

الهی امین خواهری

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
منم 100 تا میفرستم تا امشب فرصت داریم؟

حاجت روا بشین

نه محدودیت نداره عزیزم هر موقع وقت و شرایطش رو داشتین

@مامانبزرگپانیذ       @ایگار85 ‍  @ماهچهره_1000     @ماما ...

الهی عاقبت به خیر و خوشبخت بشی ابجی گلم         ممنون استارتر جان منم 153 صلوات برای دوستانی که لایک کردم فرستادم

دوستان من رو هم دعا کنید لطفا ممنونم  

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐
الهی عاقبت به خیر و خوشبخت بشی ابجی گلم           ممنون استارتر جان منم ...

قربونت بشم من آبجی نازم🤩🥰😘😘😘الهی آمین🙏🌹مرسی ازدعای قشنگت ونابت🥰😍😍😍💖الهی تمام لحظه های زندگیت پرازشادی وآرامش وعشق ومحبت وعزتمندی وسلامتی وخوشبختی باشه.الهی آمین🙏🌹ازراه دورصورت ماه وخوشگلت رومیبوسم😘😘😘

خدا با منه و برای من کافیه  
قربونت بشم من آبجی نازم🤩🥰😘😘😘الهی آمین🙏🌹مرسی ازدعای قشنگت ونابت🥰😍😍😍💖الهی تمام لحظه های زن ...

زنده باشی ابجی گلم😍 هزار بهترشو برای خودت ارزو میکنم منم میبوسمت مهربون جانم😍😘😘😘😘 

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐