2733
2734
عنوان

بیایید توسل کنیم به امام حسن عسگری

| مشاهده متن کامل بحث + 1720 بازدید | 103 پست
۱۰۰ صلوات. @باشکوه

حاجت روا بشین گلی

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
@باشکوه    

مرسی مهربونترینم🙏🌹💖الهی حاجترواشدنت جزء بهترین عیدیای امروزت باشه ازطرف خدای مهربون.الهی آمین🙏🌹

من ۲۰۰تا صلوات میفرستم.

مامانم ۵۰۰تاصلوات.

استارترعزیزالهی خیرببینی وحاجتروابشی.الهی آمین🙏🌹

خدا با منه و برای من کافیه  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

100

حاجت روا بشین عزیزم

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2731
مرسی مهربونترینم🙏🌹💖الهی حاجترواشدنت جزء بهترین عیدیای امروزت باشه ازطرف خدای مهربون.الهی آمین🙏🌹 ...

سلامت باشین عزیزم 

امیدوارم خدا بهترین ها رو نصیب شما کنه خواهر خوبم

۱۰۰تا توروخدا برا منم دعا کنید چشمم گریون جیگرمم سوخته دعام کنید برگردم سر زندگیم بچمو ببینم

انشالله توکلتون بخدا باشه

من خودم براتون صد و ده میفرستم 

خدا حواسش به همه ما هست 

امیدوارم بچتون رو زودتر ببینید من خودم مادر هستم

۲۰۰تا به نیت باردارشدنم همین ماه ۲۰۰تا به نیت فرج اقا

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد