2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشمزه میشه؟ شیرینه؟ میشه بگی چطوری درست میکنی شما

من و شوهرم خیلی دوس داریم

من مرغ رو میزارم اب پز میشه با نمک و فلفل و زرد چوبه

بعد پیاز سرخ میکنم و مرغ رو ریش میکنم توش تفت میدم بعد ادویه جات میزنم و هویج رنده شده میریزم توش میزارم ده دقیقه با هم سرخ شه اخرم زعفرون و شکر میریزم توش

برنج رو ابکش میکنم و مواد رو باهاش قاطی میکنم میزارم دم بکشه .. زیرشم ته دیگ زعفرونی میزارم .

برای سلامتی خانوادم و شادی روح برادرم لطفا صلوات بفرست 🖤منم برات دعا میکنم خدا آمین گوی آرزوهات باشه ..
2731
من و شوهرم خیلی دوس داریم من مرغ رو میزارم اب پز میشه با نمک و فلفل و زرد چوبه بعد پیاز سرخ میکنم ...

منم دست کردم یکم شیرینه فقط بنظرم هرکسی دوسش نداره ولی من ک عاشقشم

اقا ما یروز اومدیم یه ادم خوشگلو خوشتیپو بغل کنیم تق خوردیم به ایینه به همین برکت قسم😎😉
😉😉😉😉اون که باید عزیزم  بخور گوشت بشه به تنت  😁😁😗😗😗😗

فدات 

برای سلامتی خانوادم و شادی روح برادرم لطفا صلوات بفرست 🖤منم برات دعا میکنم خدا آمین گوی آرزوهات باشه ..
2738
متنفرم از این غذا نمیدونمم چرا شل شد مایه اش کلا آش کوکو سیب زمینی شد از شانس شوهرمم عاشق این غذا ...

سیب زمینی رو اب پز میکنی ؟ 

منم دست کردم یکم شیرینه فقط بنظرم هرکسی دوسش نداره ولی من ک عاشقشم

من خیلی دوس دارم

بیشتر سلیقه ای من دیدم کسایی که شیرین دوس ندارن توش زرشکم میریزن ترش و شیرین میشه خودمم یکبار ریختم خوب شد ولی خودم شیرینش رو بیشتر دوس داشتم

2706