2737
2734
عنوان

عکسشو با زنش دیدم،ی طوری شدم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1315 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم پسر خالمو نمیخام اصلا ولی اون میخاد منو 

خیلیم میخاد 

میگفت یه ارزو دارم ک واس رسیدن بهش امید دارم 

من میتونم ارزوشو براورده کنم ولی وقتی به این فکر میکنم ک یروز زنش بشم تموم ارزوهای خودم تباه میش 

از یه طرفم میدونم مثلش گیرم نمیاد از بس منو میخاد از بس پاکه

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣

حواسم رفت ب این تاپیک ها چایم سرد شد نمیدونم ب کی ج بدم خخخخ

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
بابا اینقدر به استارتر نپرین منظورش این بود که با کسی که مطمئن هستین دوستتون داره ازدواج کنین همین.. ...

درسته میگه عشق خیلی مهمه تو زندگی من ک تحت هیچ شرایطی حاضرنبودم مجردیم با کسی ک دوستش ندارم ازدواج کنم الان با اینکه سه سال از زندگی مشترکم میگذره هنورم مث روزای اول منتظرم ک شوهرم از سرکار بیاد یعنی تا بیاد خونه دلم واسش تنگ میشه تا میاد همدیگه رو بوس میکنیم

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
اگ رشدت در ازدواج با اون بود خدا تورو همسر اون میکرد خدا برای تک تک بنده هاش بهترین حالتی ک توش بیش ...

حرف قشنگی زدی منم بهش اعتقاد دارم آدم ب مرور زمان متوجه این میشه

2740