2733
2734
عنوان

دعا میکنین عفونت ادراریم خوب بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میششششه اینطوری چیزی نگین ب سختی باردار شدم اه با تیکه حرف نزنید خوب نمیشم نگرااااانم چرا حالیتون نی ...

وای خب مگه تو نمیخواستی دعات کنم منم انلاین دعات کردم تو دلم نگفتم🤦‍♀️

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2731
عزیزم برای عفونت ادراری شدید حداقل باید دوتا 3مرحله انتی بیوتیک قوی بخوری و تزریقی هم استفاده کنی با ...

دکترم بهم امپول سرم چیزی نمیده قرص بالا میارم نمیدونم باید چ کنم اب میخورم خوبم اما ی دو روز باز دیر برم دستشویی دوباره کلیه درد سوزش ادرار خونی 

خدایاشکر🌹
من چندین ساله درگیرم تنها چیزی که به طورسنتی خوبه جوش شیرینه ولا غیر من ۶ ساله دارم هیچی حتی آنتی بی ...

ابغوره رو با سیر آسیاب شده مخلوط کن صبح ناشتا بخور یه هفته ای خوب میشی 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
من خیلی شدیده دوقلو دارم میترسم ب سختی باردار شدم میترسم چیزی بش نمیدونم چرا خوب نمیشم 

عزیزم منم دوقلو باردار بودم وهمش ترشح ابکی داشتم رفتم دکترگفت نمیتونیم دارویی بهت بدیم دیگه ناامید شدم داشتم میومدیم بیرون پرستار یواشکی بهم گفت هروقت عفونت گرفتی قرص سفیکسم فک کنم(کپسول سبزتوسی بود) بخور بابا زیاد خوردم و خوب شدم خداروشکر 

2738
دکترم بهم امپول سرم چیزی نمیده قرص بالا میارم نمیدونم باید چ کنم اب میخورم خوبم اما ی دو روز باز دیر ...

عزیزم چندماهه اول چون اندام بچهشکل میگیره حساستره اگر ازاون مراحل ردشدی نظر متخصص دیگه هم ببین چیه خصوصا ارولوژی. خدای نکرده کلیه هات صدمه نبینه. طب سنتی هم برو شاید راهکاربی ضرری داشته باشن. ار مشهدی بیمارستان امام رضا متخصص طب سنتی داره. اگر هم شهر دیگه ای بازم برو پیش متخصص طب سنتی همون شهر دکتر روازاده و خیراندیش هم هم متخصص طب سنتین وکارشون هم خیلی خوبه.