2737
2734
عنوان

دعا میکنین عفونت ادراریم خوب بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 38 پست
منم از اول تا اخر بارداری داشتم تو هر دوتا بارداریم.....بارداری دوم سه ماه اخر زدم به بی خیالی از بس ...

من خیلی شدیده دوقلو دارم میترسم ب سختی باردار شدم میترسم چیزی بش نمیدونم چرا خوب نمیشم 

خدایاشکر🌹

منم ماست پروبیوتیک میخورم کلا میگن واسه دستگاه گوارش خوبه کمک به هضم غذا میکنه و واسه عفونتم خوبه

تند تند مایعات بخور از همه بهترم همون آبه ، یه مقدار توش لیمو ترش طبیعی بریز خیلی سریع تر خوبت میکنه

اصلا هم نزدیکی نداشته باش خود اون باعث میشه بدتر شه

شورتتم روزی دو سه بار عوض کن چون بارداری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایا عفونت ادراری این زنا خوب ک ون

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2742
من خیلی شدیده دوقلو دارم میترسم ب سختی باردار شدم میترسم چیزی بش نمیدونم چرا خوب نمیشم 

از من هم شدید بود....حتی باید بستری میشدم ولی چون بچه کوچیک داشتم نرفتم....برا بچه ها مشکلی پیش نمیاد مطمئن باش.....

عزیزم درمان عفونت ادراری توی بارداری خیلی مهمه ها به راحتی تبدیل به عفونت کلیه میشه خدایی نکرده و هزار تا مشکل پیش میاد برات پیش یه دکتر خوب برو و درمان کن حتما

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
دور از جونش ولی تا بحال نشنیدم برای عفونت التماس دعا داشته باشن    

واقعا در بدیها منم یه چند روز داشتم واقعا باورنکردنیه دردش انگار از داخل اتیشت میزنن.

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃

خواهرم عفونت خونی داشت هیچ با دارو خوب نمیشد  سیر رو آسیاب کرد وبا آبغوره مخاوط کرد هر روز صبح ناشتا یه قاشق مربا خوری خورد خوب شد 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2740
عزیزم ی دعاس گفتم دعا کنید خوب بشم  چون نگران بچه هامم دعا نمیکنی چیزی هم نگو

برافندوقات دعا میکنم....توم برامن دعا کن..

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2706