2733
2734
عنوان

سایز کفش من و همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2976 بازدید | 105 پست

ما جفتونن ۱۷۰ یم

پای من ۳۹ ه پای همسرم ۴۱

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۳۹ .۴۰ سایزپامه بستگی ب قالب کفش داره قدم ۱۶۰ ولی پاهام بهم میاد بد نی.شوهرم ۴۲ قد ۱۸۳

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2731

منم همقد شمام استارتر شماره پام ۳۸ 

شوهرمم هم قد شوهرت شماره پاش ۴۳

شماره پای شوهرت کوچیکه 😁

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
سایز پاهای ماهم یکیه  تفاوت قدیمون ۲سانته

منم مثل شمام خیلی ناراحتم نکنه یه وقت بقیه مسخرم کنم واسه همین کمتر باهاش میرم بیرون😭😭

محتاج یه صلواتم 😍تروخدا دعا کنین مشکلم حل بشه به امید خدا⁦❤️⁩
2740
منم همینطوری ناراحت نیستی من ک خیلی با خودم کلنجار میرم 😢😢

وا برای چی

من عاشقشم تو رندگی چیزای مهمتری وجود داره

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
وقتی کنار هم راه می‌رسد احساس بدی نداری

اصلا و ابدا

چه بامزه 😅

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
پس من چرا اینجوریه تو عروسیم روم نمیشد کنارش وایستم میشه بگی چطوری این انگیز و داری 😭😭

خب عزیزم واسه م مهم نبود من عاشق رفتار و شخصیت شوهرم شدم چیزی که قد در مقابلش شوخیه فقط

توام به خصوصیات خوب شوهرت بها بدی واسه ت بی ارزش میشه قد اینا

2706