2703
2553
عنوان

سایز کفش من و همسرم

2950 بازدید | 105 پست

سلام بچه ها. من سایز پام 40 هست با قد 168 و شوهرم هم سایز پاش 40 هست با قد 175. یعنی سایز پامون کنار هم میگذاریم دقیقا یکیه حتی شاید پای من چند میلی متر هم بزرگتر باشه اما اون میگه مساویه 😄 راستش من با شوهرم یه مدتی نامزد بودیم برای بار اول وقتی که رفتیم واسه عروسی کفش بخریم دو تا کفش پسند کردیم مغازه داره پرسید سایز پای عروس خانم و اقا داماد چنده ؟ بعد هردو تامون گفتیم 40 ! و با تعجب همدیگرو نگاه کردیم. از اون موقع ماجرا شده همیشه اون میگه پاهای تو بزرگه واسه یه خانوم و من میگم پاهای تو کوچک و زنونست وگرنه من نرمالم 😄 البته بیشتر شوخی میکنیم. البته مزایایی هم داره این هم سایز بودن , مثلا کفش های اسپرت همدیگرو می پوشیم یا وقتی میره سفر کاری بهش گفتم خواست برام سوغاتی کفش بخره اول خودش بپوشه اگه خوب و راحت بود بخره. اولاش میگفت روم نمیشه کفش زنونه بپوشم پرو کنم اما دیگه عادت کرده , خداییشم بهتر از خودم کفش میخره برام 😊 یا مثلا یه دمپایی فقط برای حمام و دستشویی و ... گذاشتیم بعد میگفت یه مردونه هم بخر , بهش گفتم کی سایز 39-40مردونه داره ؟ تازه همین هم که زنونست واست یه کم گشاده! بیچاره هیچی نگفت 😄😄

البته خودشم جنبه شوخی داره ناراحت نمیشه. حالا واقعا من نرماله پام یا اون؟

کسی شرایطش مثل ما نیست که سایز پاش و همسرتون یکی باشه؟ از این تجربه ها داشته باشه.

اینم از خاطرات روزمره ما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
2706