2733
2734
عنوان

سایز کفش من و همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2986 بازدید | 105 پست

ما جفتونن ۱۷۰ یم

پای من ۳۹ ه پای همسرم ۴۱

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من ۳۹ .۴۰ سایزپامه بستگی ب قالب کفش داره قدم ۱۶۰ ولی پاهام بهم میاد بد نی.شوهرم ۴۲ قد ۱۸۳

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2731

منم همقد شمام استارتر شماره پام ۳۸ 

شوهرمم هم قد شوهرت شماره پاش ۴۳

شماره پای شوهرت کوچیکه 😁

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
سایز پاهای ماهم یکیه  تفاوت قدیمون ۲سانته

منم مثل شمام خیلی ناراحتم نکنه یه وقت بقیه مسخرم کنم واسه همین کمتر باهاش میرم بیرون😭😭

محتاج یه صلواتم 😍تروخدا دعا کنین مشکلم حل بشه به امید خدا⁦❤️⁩
منم همینطوری ناراحت نیستی من ک خیلی با خودم کلنجار میرم 😢😢

وا برای چی

من عاشقشم تو رندگی چیزای مهمتری وجود داره

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
وقتی کنار هم راه می‌رسد احساس بدی نداری

اصلا و ابدا

چه بامزه 😅

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
پس من چرا اینجوریه تو عروسیم روم نمیشد کنارش وایستم میشه بگی چطوری این انگیز و داری 😭😭

خب عزیزم واسه م مهم نبود من عاشق رفتار و شخصیت شوهرم شدم چیزی که قد در مقابلش شوخیه فقط

توام به خصوصیات خوب شوهرت بها بدی واسه ت بی ارزش میشه قد اینا

2706