2733
2734
عنوان

خیلی دلم گرفته بخاطر حرفای دیشب شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1503 بازدید | 44 پست

بعد دوسال داغ دل منم تازه کردی... 

دو سال پیش توی دعوایی که بخاطر خیانت خودش بود، گفت وسیله هاتو جمع کن برو خونه ننت😔

و یه عالم حرفای بدتر از این.... 

من نرفتم ولی بدجور خورد شدم اول با خیانتش بعدم با حرفای خیلی بدش

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نه به هیچ عنوان نرو . غلط کرده مگه الکی خونه و زندگی رو که توی یازده سال جمع کردی تسلیم اون نکبت کنی ...

همین بخاطرش موندم 

تمام هستیمو سر این زندگی دادم

ولی شوهرم ادم نیست

بهش گفتم تو برو اینجا خونه ی من تو هیجی اینجا نداری

حمله کرد سمت تلوزیون ک بتدازش زمین نذاشتم 

میگفت حالاک ماله توان بزار بشکنش

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»🌹🌹🌹لطفا براحل مشکلات زندگیم بخونید شوهرم سرعقل بیاد قبول کنه خونه بخریم هرکسی خوند بگه تا منم براش بخونم
بعد دوسال داغ دل منم تازه کردی...  دو سال پیش توی دعوایی که بخاطر خیانت خودش بود، گفت وسیله ها ...

الان دارم اشک میریزم

منم باحرفای ک ب خودمو پدرمادر بدبختم زده 

داغون شدم دلم مرگ میخواد

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»🌹🌹🌹لطفا براحل مشکلات زندگیم بخونید شوهرم سرعقل بیاد قبول کنه خونه بخریم هرکسی خوند بگه تا منم براش بخونم
شوهر منم میگه برو منم میگم 700میلیون مهرمه بده تا برم

من خیلی احساساتیم....اصلاََ الانم که یاد حرفش میفتم حالم بد میشه.... خاااااک بر سرش 

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 
همین بخاطرش موندم  تمام هستیمو سر این زندگی دادم ولی شوهرم ادم نیست بهش گفتم تو برو اینجا خو ...

اصلا دهن به دهنش نشو جوابشو نده عزیزم   جواب ابلهان خاموشی ست

به خاطر بچه ت اونو نادیده بگیر فکر کن مثل یه مگس داره وز وز میکنه

میدونم سخته  اما شدنیه چون

اینجوری روان بچه ت آرومه

هر وقت حس کردی کسی ازت دوری میکنه ،،،،، دیگه هیچوقت مزاحمش نشو ...
2738

فعلا هیچی بهش نگو،درکت میکنم چون خودم پسر دارم، شوهرم خوبه ولی زود جوشه، به خاطر پسرم جواباشو نمیدم و سکوت میکنم،اگه میخوای به خاطر پسرت زندگی کنی دلتو به پسرت خوش کن و در مقابل حرفاش سکوت کن و بسپر به خدا، تو بسپر به خدا خودش پیش میبره

من احساس میکنم ک پشتش ب یه جا دیگه گرمه یکم ک تو کاراش سرک بکشی ب نفر سوم میرسی 

ن خواهر منم شکم ماروهم زوری سیر میکنه

ولی اینم از ی مرد بعید نیست

من خیلی احساساتیم....اصلاََ الانم که یاد حرفش میفتم حالم بد میشه.... خاااااک بر سرش 

منم هستم 

خدارو شکر این 8صبح میره8شب میاد ریختشو نمی‌بینم

بعدم مجبور به زندگی هستیم کجا برم تمام وسایل و زحمت کشی پدرم اینجاست

یادت بخیر عشقه من
الان دارم اشک میریزم منم باحرفای ک ب خودمو پدرمادر بدبختم زده  داغون شدم دلم مرگ میخواد

گریه نکن... من خودم انقدر با خودم کلنجار رفتم که هیچ وقت خودمو براش ناراحت نمیکنم.... سخته ولی میگذره.... من نمیدونم شوهرت بهت چی گفته، اما شوهر خودم خیلی حرفای بدی زد، انقدر بد که اگه بمیرم و دوباره زنده بشم فراموش نمیکنم

منم هستم  خدارو شکر این 8صبح میره8شب میاد ریختشو نمی‌بینم بعدم مجبور به زندگی هستیم کجا برم ت ...

صلوات فرستادم برات.... ❣️❣️🌹🌹🌹

2706