2733
2734
عنوان

خیلی دلم گرفته بخاطر حرفای دیشب شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1505 بازدید | 44 پست
برو ازش شکایت کن بخاطر همین نامه هم میتونی اذیتش کنی بچتم میتونی پیش خودت نگه داری حق نداره بگه بچه ...

میدونی نمیخوام بیشتر از این گندش دربیاد

ولی تاصبح باخودم گفتم دیگه نمیمونم میرم ولی صبح چشای قشنگ پسرمو دیدم پشیمون شدم

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»🌹🌹🌹لطفا براحل مشکلات زندگیم بخونید شوهرم سرعقل بیاد قبول کنه خونه بخریم هرکسی خوند بگه تا منم براش بخونم
برو ازش شکایت کن بخاطر همین نامه هم میتونی اذیتش کنی بچتم میتونی پیش خودت نگه داری حق نداره بگه بچه ...

چرا باید گول بزنیم خودمونو؟؟؟

ما داریم تو ایرااان زندگی میکنیم

از چی شکایت کنه؟؟بخاطر یه نامه؟؟

نامه امضا داره اثر انگشت داره؟گیریم که داره که چی بشه؟چیکارش کنن؟؟ایران کشور مرد سالاری هست..

زنه از شوهرش خیانت میبینه ولش میکنه میره ۳-۴سال تو دادگاه میدوئه..

بعد بخاطر نامه بره شکایت😕😕😕

khabalo هستم .. اینم کاربری دوممه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 30  اونم32

یه دوستام می گفت وسط دعوا شوهرم بهم گفت برو گمشو از خونم بیرون!!!!  می گفت منم کارهام کردم و از خونه امدم بیرون!!!  می گفت وسط پله ها یکدفعه فکر کردم این چه کاری من دارم می کنم!!!!  برگشتم تو خونه و بهش گفتم من چرا برم بیرون این خونه منه!!!!  اینجا پر اثاث های منه!!!  تو برو گمشو بیرون!!! می گفت شوهرم یکم هاج و واج موند و بعد کارهاش کرد و رفت!!!!

می گفت مامانش بعد یک هفته بیرونش کرده بود!!!  بی سر و صدا دوباره برگشت!!!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖

اصلا نمیخوام ناراحتت کنم عزیزم ولی چرا بچه دار شدی احه؟😣

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2731

کلا روانیه 

عصبیه

میزنه حمله میکنه طرفم

اهل زندگی نیست کارکن نیست

دل ب زندگی نمیده

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»🌹🌹🌹لطفا براحل مشکلات زندگیم بخونید شوهرم سرعقل بیاد قبول کنه خونه بخریم هرکسی خوند بگه تا منم براش بخونم
چرا باید گول بزنیم خودمونو؟؟؟ ما داریم تو ایرااان زندگی میکنیم از چی شکایت کنه؟؟بخاطر یه نامه؟؟ ن ...

نه این همه هم ک میگید بد نیست میتونه فقط واسه اذیت کردنش شکایت کنه مطمئنم نتیجه هم میبینه 

یه دختر دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره         

نه به هیچ عنوان نرو . غلط کرده مگه الکی خونه و زندگی رو که توی یازده سال جمع کردی تسلیم اون نکبت کنی و بری

به نظرم فقط و فقط به فکر گل پسرت باش و برای اونکه پسرت آسیب روانی نبینه سعی کن پیشش دفدا نکنی و کوتاه بیای اما وقتی پسرت نیست حسابی از خجالتش دربیا.

به خدا بچه ها گناه دارن. به نظرم یه مادر اگر واقعا مادر باشه نمیتونه از بچه ش دست بکشه و بره

هر وقت حس کردی کسی ازت دوری میکنه ،،،،، دیگه هیچوقت مزاحمش نشو ...
نه این همه هم ک میگید بد نیست میتونه فقط واسه اذیت کردنش شکایت کنه مطمئنم نتیجه هم میبینه 

نه جانم هیییچ نتیجه ای نداره..

اذیتش میکنه؟شاهد داره؟۲تا شاهد بالای۱۸سال میخواد اونم مرد..

اگر زن باشه باید به جای یک مرد ۲زن باشه..

ولش کن فقط باید پولدار باشی بچه تو ور داری بررررری 

khabalo هستم .. اینم کاربری دوممه..
اصلا نمیخوام ناراحتت کنم عزیزم ولی چرا بچه دار شدی احه؟😣

نمیدونم قبل بچه مشکلی نبود خوب بود خودش بچه میخواست ولی هرروز عوض شد اخلاقاش