2733
2739
عنوان

کسایی که آی وی اف کردن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 72 پست
سنم داره میره بالا دیگه میترسم بیشتراز این صبر کنم دوسال الکی وقتم و هدر دادم هی گفتم طبیعی ولی نشد

انشالله هرجور قسمته، درک می کنم ما هم یه ماه جلوتر برامون غنیمت بود

دل خوش سیری چند؟ 🤕🤕🤕
سلام میشه این درمانو کسی انجان بده که مشکلی دربارداری نداره فقط میخواد یه جنسیت روتعیین کنه

اره عزیزم آی وی اف تعیین جنسیت کن

خدایا لحظه شیرین مادر شدن رو به همه کسایی که آرزوش و دارن نصیب کن🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر نمیکنم خیلی فرقش باشه چون من مورولا که انتقال دادم(4 روزه) هزینش اندازه همون سه روزه شده حالا ای ...

خخخخخ😁😁👍🏻👍🏻👍🏻

۳۱سالمه فروردین میشم ۳۲ دوسال و نیمه اقدامم از تیر امسال دیگه شروع کردم به آی یو آی و اینبار آی وی ا ...

ایشالا که نتیجه بگیری🙏🙏

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
2728
ایشالا که نتیجه بگیری🙏🙏

ممنونم عزیزم امیدوارم هرکی حسرت نی نی تو دلشه خدا به حق این روزای عزیز زودتر دامنشون و سبز کنه

ممنون گلم ازجواب دادنت واسه خودم نمیخوام .نمیدونی هزینه اش چقدرمیشه

نه والله نمیدونم ولی میتونن بیمارستانهای دولتی برن که هول و هوش دو میلیون میشه مثلا بیمارستان مهدیه

2738

از شروع پروسه آی وی اف تا تخمک کشی یک ماه و نیم طول میکشه 

ماه اول اکثر دکترها قرص جلوگیری و یه امپول میدن که هر روز باید بزنی تا زمانی که قرص جلوگیریت تموم شه چند روز بعد اتمام قرص میری برای سونو و آمپول های افزایش تخمک رو میزنی و تا حدود دو هفته چند سری سونو میشی تا زمانی که تعداد و اندازه فولیکول ها خوب بشن بعد بعد یکی دو روز بعد  تخمک کشی یا همون پانکچر میشی که تو همون روز شوهرت هم نمونه میده و جنین ها رو میسازن اگر بدنت خیلی واکنش به داروهای تخمک ساز نداده بود دو روز بعد از تخمک کشی انتقال داری که دو هفته بعد هم میری آزمایش بارداری میدی

مرسی عزیزم جواب دادی  یه سوال دیگه دارم اسپرم همسر من ضعیفه ولی خودم تا الان مشکلی نداشتم الان ...

نه کیفیت اسپرم هم تو موندگاری جنین داخل رحم تاثیر داره 

و کلا در هر شرایطی آی وی اف سی درصد احتمال بارداری داره‌

یعنی اگه خانومی طبیعی هم باردار بشه ولی مثلا برای تعیین جنسیت بره واسه آی وی اف همون احتمال سی درصد هست واسه بارداریش نه صد در صد

از شروع پروسه آی وی اف تا تخمک کشی یک ماه و نیم طول میکشه  ماه اول اکثر دکترها قرص جلوگیری و ی ...

ممنونم عزیزم بخاطر توضیحات کاملت

ممنونم عزیزم امیدوارم هرکی حسرت نی نی تو دلشه خدا به حق این روزای عزیز زودتر دامنشون و سبز کنه

ایشالا🙏🙏🙏

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،