2726
عنوان

کسایی که آی وی اف کردن بیان لطفا

608 بازدید | 72 پست

خانما من این ماه برای دومین بار آی یو آی کردم و جواب منفی شد دکترم گفته این ماه استراحت میدی به بدنت آبان روز سوم پریودت میای برای روش آی وی اف

الان سوالم اینه آیا آبان ماه من آی وی اف میشم؟ یا نه آبان دارو میدن آذرماه آی وی اف میکنن؟ لطفا اگه اطلاعی دارین بهم بگین

خدایا لحظه شیرین مادر شدن رو به همه کسایی که آرزوش و دارن نصیب کن🙏🏻

عزیزم از روز دوم پریودیت امپول میزنی تا ششم روز هفتم سونو میشی مرتب تا وقتی فولیکولات به اندازه مطلوب برسن، بعد میگن چه روزی بزی تخمک کشی

من روز سیزدهم پریودی تخمک کشی شدم

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم از روز دوم پریودیت امپول میزنی تا ششم روز هفتم سونو میشی مرتب تا وقتی فولیکولات به اندازه مطلو ...

یعنی همون آبان ماه؟

به منم دیروزم پیشنهادivf دادن ولی گفتن روش زیاد حساب نکن چون احتمالش بسیار پایینه حالم خرابه

نه عزیزم اینجوری نگو امیدوار باش تو روخدا

منم سه ماهه اقدامم  خودم پیشنهاد  iui  دادم  به شوهرم و دکترم   کسی گوش بحرفم نمیده  همه میخان زمان هدر بره

نمیخام تا یکسال صبر کنم  

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه

و اين كه فرق داره بعضي دكترا مثلا يه ماه قبلم ال دي ميدن ،اگه ابان بري  ال دي نده از روز سوم دارو ميگيري تقريبا ١٣ ام اينا تخمك كشي دو سه روز بعدش ام انتقال البته اگه شرايط رحم خوب باشه و هايپر نشي

و اين كه فرق داره بعضي دكترا مثلا يه ماه قبلم ال دي ميدن ،اگه ابان بري  ال دي نده از روز سوم دا ...

میشه بگین هایپر چیه؟

و اين كه فرق داره بعضي دكترا مثلا يه ماه قبلم ال دي ميدن ،اگه ابان بري  ال دي نده از روز سوم دا ...

خدا کنه همون آبان بشم دیگه بیشتر از این صبر ندارم

منم سه ماهه اقدامم  خودم پیشنهاد  iui  دادم  به شوهرم و دکترم   کسی گوش بحر ...

مگه چند سالتونه؟

نمی تونم به چی امیدوار باشم خدا که منو ندید

اینجوری نگو منم خیلی درمانا کردم جواب نگرفتم ولی هیچ وقتم به حکمت خدا شک نکردم امیدم و از دست ندادم شاید پریود شدنی گریه کردم دلم گرفته ولی نهایت دوروز بعد دوباره شاد و حالم خوب شده پس توام نا امید نباش

2706