2733
2734
عنوان

چرا اون تاپیک تعطیل شد😒😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 40 پست
اوه ول کن بابا مگه دست خودت بوده ک اونجا ب دنیا بیایی و اون لهجه رو داشته باشی یا مگه اونا ب انتخا ...

حالا بنظرت کاربدی کردم..گروه روترک کردم

بهم میگن به خودش خریده و بچه هست قهر کرده😔😔

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
من خودم یکی از کسایی بودم ک براش گزارش زدم😁

اهان همونی که گفتی ازم متنفری واقعا مجازی چه کارا که نمیکنه تو مجازی هم حسودی هم و میکنید واقعا 

من فک کردم حرفت شوخیه منم از تو خیلی متنفرم

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا بنظرت کاربدی کردم..گروه روترک کردم بهم میگن به خودش خریده و بچه هست قهر کرده😔😔

نه بابا

نهایتش بگو دستم خورد یا گوشی دست بچه بوده

اشکالی نداره

اینجاکم‌کم همه چیزدرمرگ فرو میرود شایدمن به دروغ برای زندگی میجنگم🖤
نه بابا نهایتش بگو دستم خورد یا گوشی دست بچه بوده اشکالی نداره

😘🧡♥️😘

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
2742
اهان همونی که گفتی ازم متنفری واقعا مجازی چه کارا که نمیکنه تو مجازی هم حسودی هم و میکنید واقعا  ...

میدونم گلم دل ب دل راه داره🌷

اینجاکم‌کم همه چیزدرمرگ فرو میرود شایدمن به دروغ برای زندگی میجنگم🖤
بعله

هیچی گلم تا اومدم پستتو بخونم تاپیک ترکید..خواستم ببینم چی گفته بودی بهم.بعدش دیگه متوجه شدم چی گفتی😘😘

هیچی گلم تا اومدم پستتو بخونم تاپیک ترکید..خواستم ببینم چی گفته بودی بهم.بعدش دیگه متوجه شدم چی گفتی ...

اهان عزیز

گفتم چون بهت توهین کردن توهم به ی قسمت دیگه توهین کن و بگو ناراحت نشیدا منظورم این نیس 

نمیدونم ولی وقتی یکی غرورتو بشکونه همه میان و میشکونن

2740
تایپیک منم بیاین

چشم میام الان