2733
2739
عنوان

اصفهانی ها کسی بیمارستان سینا زایمان طبیعی انجام داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 37 پست
من الان توی هفته ۳۷ هستم به نظرت کلاس برم دیگه فایده داره؟؟ خوب بخیه زد واست دکتر؟؟

نه دیگه از هفته بیست من میرفتم الان دیگه فکر نکنم مطابق هفته ی شما کلاس داشته باشن... اره عالی بود همه چیش

خدا نگذره ازشون چندوقته زایمان کردی؟

من ۱۹ ماهه

از همون وقت زایمان تا حالا دستم بنده 

با شوهرم داغون شدیم 

همش کاردرمانی و دکتر و دوا 

ابنقدر پول خرج کردم 

ولی کاش اثر داشت 

سر یه پرسنل از خدا بی خبر بیمارستان و یه دکتر سهل انگار اینده بچم نابود شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بچم و به خاطر دیر در اوردنش و اون سوزن فشاری که زدن اکسیژن به مغزش نرسید و سی پی شده 😭😭😭

الهی بمیرم. خدا ازشون نگذره چطور دکترت نیومد عوضی بی مسئولیت شکایتتو پیگیری کن هرچند این دکترا تو هر قبرستونی آشنا دارن و با پول کارو میبرن جلو 

ان شالله که نی نیت خوب بشه😢😢

خدایا بابت علی این نعمت زیبا هزاربار شاکرم...خودت حافظ و هادیش باش😍😍😍
نه دیگه از هفته بیست من میرفتم الان دیگه فکر نکنم مطابق هفته ی شما کلاس داشته باشن... اره عالی بود ه ...

خب خدا روشکر پس میرم عسکریه

خدایا بابت علی این نعمت زیبا هزاربار شاکرم...خودت حافظ و هادیش باش😍😍😍
2728
الهی بمیرم. خدا ازشون نگذره چطور دکترت نیومد عوضی بی مسئولیت شکایتتو پیگیری کن هرچند این دکترا تو هر ...

خدا نکنه  عزیزم

شکایت کردم 

فقط خدا کنه بتونم حقمو بگیرم و پدرشو در بیارم 

بچم و که نابود کرد فقط خدا کمکم کنه 

تو رو خدا شماها حواستون و جمع کنید

بعد عوضی نشست فقط گریه جوابمو داد خووش عذاب وجدان گرفته بود با اینکه دیگه به درد من نمیخورد فقط خدا جوابشو بده مقاره عابد به خاطر اینکه جراحی زیبایی انجام میده و پول زیادی توشه اسم در کرده خاکتوسرم خیلی اشتباه کردم خیلی 😔

2740