2733
2734
دیگه گذشته و اون مادرم حالش خیلی بد بود  ولی اینو نوشتم ک بگم حتی یه سهل انگاری کوچیک هم خطراف ...

پس میگفت که این خبر صحت نداره و.....

یه جا از زبون خود پدره نوشته بودن که اره دخترم هیچیش نشده و شایعه س..من تو اینستا که از روزنانه که با پدره مصاحبه کرده بودن دیدم..واقعی بوده یعنی؟

کنارم هستیو آما دلم تنگ میشه هرلحظه💜
من شنیدم بچه فوت شده؟ ولی خاک بر سر چنین مادرای احمق و بیخیال و ساده لوحی  ک نسبت ب بچه ای ...

نه زنده هست امروز ک زنگ زدم ب فامیلمون ک تو نمازیه گفت هنوز بستریه 

بچشو نسپرده بوده دست اون مرده ۲۵ساله دخترشو گذاشته بوده پیش پسربچه خودش اونم تو شلوغی بچرو برمیداره میبره😣

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس میگفت که این خبر صحت نداره و..... یه جا از زبون خود پدره نوشته بودن که اره دخترم هیچیش نشده و شا ...

میخوان بحث بخوابه یا حرف نزنن مردم

وگرن چیزی ک امروز فامیلمون تعریف کرد خیلی بد بوده

اگر منظور پدرش از هیچیش نبوده زنده بودن بچه هست اره زنده هست 

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
پس میگفت که این خبر صحت نداره و..... یه جا از زبون خود پدره نوشته بودن که اره دخترم هیچیش نشده و شا ...

آره شاهین صمدپور میگف خود مامان و باباش گفتن نه چنین چیزی نبوده اجازه مصاحبه هم ندادن

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2731

این موضوع مال سال ۸۹ هستش

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
میخوان بحث بخوابه یا حرف نزنن مردم وگرن چیزی ک امروز فامیلمون تعریف کرد خیلی بد بوده اگر منظور پدر ...

آره شعارشان اینه که عوض همه بدبختی ها امنیت داریم اینجور مواقع الکی قضیه رو عادی جلوه میدن

یکماه پیش فیلمی دیده بودم که دختره جوان رو تو خیابون دردین ۴ -۵مرد تو ماشین بودن 

دوربین مداربسته تو خیابون ثبت کرده بود وای خیلی وحشتناک بود دختره فرار میکرد دو نفر از ماشین پیاده شدن گرفتمش

حالا پلیس چی گفت؟؟گفت چیزی نبوده النگوهاشو گرفتم بعد از یکربع ولش کردن!! !

این قضیه اگه اشتباه نکنم تو اهواز اتفاق افتاده بود

این موضوع مال سال ۸۹ هستش

😂😂 عزیزم

دقیقا حدود یکی دوهفته پیش این اتفاق تو نمازی شیراز افتاده و خود کارکنان اونجا پیداش کردن

ولی چجور میگی مال۸۹هس😅

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
2738
نه بابا شاهین صمدپور هفته پیش گذاشته بود پیجش

من تو نت اینجوری خوندم تاریخشو زده بود مرداد ۸۹

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
آره شعارشان اینه که عوض همه بدبختی ها امنیت داریم اینجور مواقع الکی قضیه رو عادی جلوه میدن یکماه پی ...

کلا تورسانه ها واقعیتو ب مردم نمیگن

چندوقت پیش هم یه دختر عکاسو دزدیده بودن و بعدش فقط گفتن پیدا شد و هیچ اطلاعاتی از وضعیتش ندادن

هیچیییی نمیگن ب مردم

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
عزیزم فامیلتون نگفت امید به بهبودیش هست یا نه؟😔😔😔

نه فقط گفت براش روده گذاشتن 

و بدترین قسمتش هم این بود که همه جای بدن دختره رو با دندون تیکه تیکه کرده بود😣

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
آره شعارشان اینه که عوض همه بدبختی ها امنیت داریم اینجور مواقع الکی قضیه رو عادی جلوه میدن یکماه پی ...

اونو منم دیدم اون دونفر از ماشین نمیان از روبرو میان دختره فک میکنه میخوان کمکش کنن وایمیسه اونام میبرنش تو ماشین

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
نه فقط گفت براش روده گذاشتن  و بدترین قسمتش هم این بود که همه جای بدن دختره رو با دندون تیکه ت ...

وای دلم کباب شد بخدا 😭😭😭😭😭😭آخه یک انسان چقدر پست اون مرد شیطان بود اعدام کنه براش باید بندازبندازنش تو اسید

2706