2737
2739
عنوان

قرص لاغری

| مشاهده متن کامل بحث + 9649 بازدید | 72 پست
بهترین قرص لاغری گلوریا و آلفا هستن من گلوریا رو انتخاب کردم..منک خیلی راضی بودم باید اصلشو بگیرین و ...

منم رو حساب حرف شما دیروز زفتم گلوریا خریدم   چون خیلی حس خوب دادی و راضی بودی

کلامت و قدرت ذهنت و باور کن تا به هرچی دوست داری برسی. بهترین کتاب: ۴اثر از فلورانس اسکاول شین . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من  ده روزه دارم استفاده میکنم  دو روز اول دست و پام یخ کرد تپش قلب هم بیشتر اوقات هست اما ...

سلام.

میشه بگید از این قرص نتیجه گرفتید یا نه؟

گلوریا بود دیگه؟

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ
2731
سلام. میشه بگید از این قرص نتیجه گرفتید یا نه؟ گلوریا بود دیگه؟

افتضاح ترین و غلط ترین و کم عقل ترین کاری ک کزدم قرص لاغری بود.. ک بعدها ار هزارتا منبع معتبر مواد مخدر بودنش ثابت شد و تعداد کسایی ک بلا سرشون اومد یا مرگ هم کم نبودددده.. خداروشکر چنتا بیشتر استفاده نکردم و. زنده موندممممم.. تو روخدا نکنیدددددد ب والله ب خدای بالاسرم گول نخورید ممکنه طی دوماه ممکنه دو سه چهار سال بعد عوارضش سرتون بیاددد بدبخت شیددددد گول نخورید ک من یه ساله من فلان سال استفاده کردم یهو بعده سال ها زمین گیرتون مکینه ها ازمن گفتن بوددد بقران 

2740

دوستان مواظب داروی تقلبی جی سی که الماس طب میفروشه باشین. من شانس اوردم جعبه اصلی رو داشتم با اون چک کردم، رنگ در جعبه فرق میکنه و روی برچسب داروی تقلبی اشتباه تایپی داره (خط دوم) که رو جعبه اصلی نیست.درب اصلی باید طلایی باشه نه نارنجی . خیلی مواظب باشین  شرکت الماس طب داره به خاطر پول جون ما رو به خطر میندازه

دوستان مواظب داروی تقلبی جی سی که الماس طب میفروشه باشین. من شانس اوردم جعبه اصلی رو داشتم با اون چک کردم، رنگ در جعبه فرق میکنه و روی برچسب داروی تقلبی اشتباه تایپی داره (خط دوم) که رو جعبه اصلی نیست.درب اصلی باید طلایی باشه نه نارنجی . خیلی مواظب باشین  شرکت الماس طب داره به خاطر پول جون ما رو به خطر میندازه

من اسلیم پلاس استفاده کردم یک ماه 9 کیلو وزنم کم شده برای همین میگم خیلی عالیه برای کسای که من ریزه خواری زیادی دارن من خیلی از مشاوره ای که دادن راضی هستم واقعا کیفیت این قرص عالیه  من شمارش میذارم اگر خوستید تماس بگیرید09194367037 

۸۶ بودم تو یکماه شدم ۸۳ سایزهم کم کردم از دور شکم و با سن و پهلو

میشه بگی چی استفاده کردی عزیزم ک نتیجه داد ممنون میشم

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩