2733
2734
عنوان

قرص لاغری

| مشاهده متن کامل بحث + 9625 بازدید | 72 پست
من  ده روزه دارم استفاده میکنم  دو روز اول دست و پام یخ کرد تپش قلب هم بیشتر اوقات هست اما ...

عزیزم من روز سوم از مصرف گلوریا هستم...بی قراری دارم تنگی نفس دارم و بی حالم و هیچ کاری انجام نمیدم ...شما راضی بودی؟ خیلی ممنون میشم جواب بدین دعاتون میکنم 

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من روز سوم از مصرف گلوریا هستم...بی قراری دارم تنگی نفس دارم و بی حالم و هیچ کاری انجام نمیدم ...

سلام منم همین حالتارو دارم +سردی پاها و انرژی زیاد

البته من بخاطر قوی بودن کپسول، کپسول و نصف کردم 

الان همون تاثیر و میذاره 

سلام دوستان من الفاوپاپایااستفادا کردم عالیییه هرکیم ازاطرافیانم یاخودمم خوردم خداروشکرعوارضی سراغمون نیومد.فقدمن خیلی برام سواله ونگرانم ک نازایی نمیاره الفاوپاپایا؟ربطی نداره؟لدفابگین...

2728
من  ده روزه دارم استفاده میکنم  دو روز اول دست و پام یخ کرد تپش قلب هم بیشتر اوقات هست اما ...

قرصتونصف کن روزی نصف بخور منم مثل توشدم مشاورم گفت خیلی روت تاثیرداره میزاره واینجوری ضررداره گفت نصف بخورم 

سلام منم همین حالتارو دارم +سردی پاها و انرژی زیاد البته من بخاطر قوی بودن کپسول، کپسول و نصف کر ...

من خیلی استرسی شده بودم و کلا حال بدی بهم میداد انداختم دور

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
گارسینیا پلاس فوراور عالیه جلو اشتهارو میگیره  طبیعیه

بله محصولات فوراور تنها برند ارگانیک در جهان بدون عوارض با ۴۲ سال سابقه بدون نارضایتی داره محصولاتش آمریکایی و ارگانیک  گوگل سرچ کنید بهترین خمیر دندان دنیا فوراور را معرفی میکنه یا بهترین امگا ۳ جهان بهترین ارجی پلاس دنیا خرید مشاوره 09010183025

بهترین قرص لاغری گلوریا و آلفا هستن من گلوریا رو انتخاب کردم..منک خیلی راضی بودم باید اصلشو بگیرین واس یکم ارزونترش همه میرن فیکشو میگیرن معلوم عوارض داره فیکش من واقعا راضی بودم.انقدر رفتم خرج کردم واس دکتر رژیمو اینا هیچکدوم جواب نداد اما با دو دوره جواب گزفتم.آنقدر دعاشون کردم خدا باعث وبانیشو بیامرزه من ب هیچ وجه کم نمی‌کردم تا این قرص دوستم بهم معرفی کرد و از یک آدم معتبر گرفتم واقعا خدا خیرشون بده من۱۴کیلو کم کردم با دو دورش تازه اگر خیلی ورزش کنی بیشترم کم میکنی من ب هیچ عنوان ن با ورزش تنها ن رژیم غذای هیچی کم نمی‌کردم تهش۲کیلو کم میشدم الان آنقدر اعتماد ب نفس گرفتم لاغر شدم خوبیشم اینکه اگر نخوری دیگ چاقم نمیشی معدت کوچیک میش نمیتونی چیزی زیاد بخوری الان۵ماه میگذره هنوز چاق نشدم لاغرترم میشم عالی واقعا عالیییییی 

شماره تماس اون پشتیبانی شو میزارم ک هرکسی مثل منک آرزو داشتم یک روز لاغر بشم وب آرزوم رسیدم اونم مثل من ب آرزوش برسه چاقی واقعا بعده اعتماد ادمو از بین می‌بره 

شماره پشتیبانی قرص گلوریا ۰۹۹۳۳۹۵۷۰۴۴ فامیلیش یادم نیست شرمنده.

بچه ها من شماره اولی رو فرستادم اشتباه ۰۹۹۳۳۹۵۷۰۴۴درسته نتونستم پاک کنم اینجا پاک نمیشه

2738
عزیزم من روز سوم از مصرف گلوریا هستم...بی قراری دارم تنگی نفس دارم و بی حالم و هیچ کاری انجام نمیدم ...

خیر بدترین اشتباه عمرم بود ریختم دور بقیشو.. اصلااااااا ب جان خودم قسم اشتباه ترین کار زندگیم بود.. الان با سالم‌خوری و ورزش توی بیستمین روز هستم 4ونیم کم کردم ولی قرصا تا ول میکردی دو برابر اشتها میداد بهت وای خدا چرا منی ک ب همه توصیه میکردم این کارا دوراز عقله خودم وسوسه شدم آخه چرا.. عوارض دندون قروچه‌ش هنوز مونده تا عصبی میشم... همش هم دروغههه که شاید فیک خریذی شاید اصل نبوده... کلااا قرص لاغری خریت محض زندگیم بود.. یاحق

سلام ببخشید دمنوشه اینی که‌ گفتین؟ واینکه لاغر کننده بود؟ 

نه قرص بود .نه بابا فقط ملین بود و ببخشید بیرون رویگرفتم‌و دورچشام سیاه شد .بعد برگشت

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
نه قرص بود .نه بابا فقط ملین بود و ببخشید بیرون رویگرفتم‌و دورچشام سیاه شد .بعد برگشت

اهان. منم میخواستم قرص لاغری بخرم دیدم اکثرا ناراضی بودن منصرف شدم

خداجونم شکرت❤❤❤
بله واقعا من اگه اونجوری لاغر میشدم اصلا دست به همچنی کاری نمیزدم ولی والاقعا چاره ای نداشتم افسرده ...

منم امروز اولین روزی که گلوریا خوردم

کلامت و قدرت ذهنت و باور کن تا به هرچی دوست داری برسی. بهترین کتاب: ۴اثر از فلورانس اسکاول شین . 
2706