2737
2734
عنوان

قرص لاغری

9623 بازدید | 72 پست

سلام خانما کسی از قرص لاغری استفاده کرده و نتیجه گرفتین؟ قرص لاغری ایزی اسلیم چطوره؟

من میتونم لاغر کنم مطمئنم🤩💪وزن اولیه ۹۰/۷۰۰😫 وزن فعلی۸۳/۵ 🙂وزن هدف ۶۸ ، ، شروع رژیم ۲۷ / ۲/ ۹۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ایزی اسلیم با ورزش و رژیم فقط سه کیلو کم کردم ، الان گلوریا گرفتم امروز اولین روزم بود تا ببینم چ ...

تو یک ماه سه کیلو؟

من میتونم لاغر کنم مطمئنم🤩💪وزن اولیه ۹۰/۷۰۰😫 وزن فعلی۸۳/۵ 🙂وزن هدف ۶۸ ، ، شروع رژیم ۲۷ / ۲/ ۹۹
2728

اینا قرصای فیک هستن اصلا هم معلوم نیس کی ساخته کجا ساخته شده و ...

هیدروکسیکات ماسل تک بگیر بهترین برند دنیا هم مکمل های بدنسازیش برند اول دنیاس هم چربی سوزاش

توو اینترنت هم سرچ کنی خواصش میاد

قیمتش هم چهارصد بود خواهرمن گرفت الانو نمیدونم

دردم از یار است درمان نیز هم...😊

کوییک اسلیم من خوردم عین اسهالیا شدم فقط بیرون روی داشتم .روده هام چون تخلیه شد وزنم کمتر نشون داد.بعد که قرصا تموم شد بازم روده ها عین معمول پر شد وزن برگشت.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

هییییییچ قرصی بی ضرر نیست ، لازم نیست رژیم سختی هم بگیری ، فقط غذاتو نصف اون‌چیزی ک میخوردی بخور یه مدت ، بدنت ک عادت کردت دوباره غذاتو نصف کن ، تا میتونی هم اب و میوه و سبزیجات بخور... رژیم درست و بی بازگشت رژیمی هستش که اهسته لاغر کنی مثلا هفته ای نیم تا ۱ کیلو.... تو رژیم نباید گرسنگی و ضعف داشته باشی ، باید تو معدت چیزی باشه که بتونه سوخت و ساز کنه دیگه 

قرص و بذار کنار و روزی نیم ساعت فعالیت سنگین داشته باش که عرق کنی خسته بشی...

2738

یه نفر قرص لاغری خریدو خوب لاغرشد ولی همش عصبی بود قرصودادن ازمایشگاه دیدن داخلش شیشه هست وباعث لاغری میشه اما به چه قیمتی؟ اینها خطرناک وسرطانزاهستن اعتمادنکنین 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
این قرصها برای اینکه سوخت و ساز رو بالا ببره طپش ثلب رو بالا میبره و خطرناکه یه کم کمتر بخوریم و قب ...

من یه ماه ورزشای ترکیبی رفتم با پیاده روی و رژیم فقط ۳ کیلو کم کردم😔

از کجا گرفتین ؟ ببخشید

عزیزم من ایزی اسلیمو از یه پیچی که دوستم گرفته بود جند دوره مطمین بودم گرفتم گلوریا رو از یه دیج دیگه گرفتم. ،فقط خیلی مهمه که سر ساعت و به دستور مصرف کتید من روزایی که. ساعتشو رعایت نمیکردم اشتهام خیلی کم نمیشد

برسه روزی که منم تیکر بزنم
من یه ماه ورزشای ترکیبی رفتم با پیاده روی و رژیم فقط ۳ کیلو کم کردم😔

خب درسته عزیزم خوبه که ماهی سه کیلو 

بیشتر کم کنی از آب بدنت کم میشه نه بافت چربی

صبور باش عزیزم 1 سال به خودت فرصت بده

کم کم به وزن ایده آلت میرسی فقط صبور باش

عزیزم من ایزی اسلیمو از یه پیچی که دوستم گرفته بود جند دوره مطمین بودم گرفتم گلوریا رو از یه دیج دیگ ...

عزیزم هر کدومو چند گرفتی؟

2706