2733
2734
عنوان

کسی تازگیا باغ وحش ارم رفته؟؟ چرا ایندقدر بیحالن حیونا؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3252 بازدید | 37 پست

مگه کشورهای دیگه باغ وحش ندارن . میدونم که از نظر رسیدگی حتما اونجا بهتره . ولی باغ وحش همه جا هست ‌. تو ایتالیا تازگی یکی از دوستان رفته بودن  . یه محل خیلی بزرگ همه حیوانات رو تاکسی درمی کرده بودن و مردم می دیدن. 

#قدس_خونبهایت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتن به باغ وحش رو تحریم کنید خانما اوضاع حیوانات داخل باغ وحش های کشورمون اسف باره ماها دامن نزنیم به شرایط بدشون

😎😉 انگشت مکن رنجه به در کوفتن کَس. تا کَس نکند رنجه به در کوفتنت مشت .
2731
رفتن به باغ وحش رو تحریم کنید خانما اوضاع حیوانات داخل باغ وحش های کشورمون اسف باره ماها دامن نزنیم ...

اتفاقا از نظر من باید رفت و دید تا بیشتر بهشون برسن . باغ وحش که هیچ بازدید کننده نداشته باشه اونوقت بد تره.  هر چند من تا حالا سه بار رفتم سه شهر مختلف . وضعیتشو ن خوب بود 

#قدس_خونبهایت
اتفاقا از نظر من باید رفت و دید تا بیشتر بهشون برسن . باغ وحش که هیچ بازدید کننده نداشته باشه اونوقت ...

وقتی کسی نره و همه شاکی باشن از شرایطی که برای حیوانات درست شده به خاطر کسب درامد هم که شده یه تکونی به خودشون میدن هرچند الانم کم نداریم بازدید کننده ی زیاد اتفاقا یکی از شهرای بزرگ و توریستی خیلی خبر ساز شد تو کانالا و وضعیتشون به قدری ناراحت کننده س که هرچی اعتراض میشه رسیدگی نمیکنن اینکه شما دو سه تا شهر رفتی بد نبوده دلیل بر خوب بودن همشون نیست هر حیوانی باید قفسش متناسب با اندازه ی بدنش و شرایط بدنیش باشه باید تغذیه ش متناسب با احتیاجاتش باشه الانم که گرمه باید کاری کنن که اون حیوونیا بی حال نشن تو گرما و خیلی فاکتور های دیگه که ممکنه ما تو یه عصر بهاری یا پاییزی برای یکی دوساعت بریم باغ وحش و اصلا متوجه نشیم و با یه نگاه گذری فکر کنیم همه چی عالیه  اخبار مربوط به دنیای حمایت رو دنبال اگه بکنین واقعا دیوانه کننده س 

😎😉 انگشت مکن رنجه به در کوفتن کَس. تا کَس نکند رنجه به در کوفتنت مشت .
2738