2737
2734
عنوان

چيكار كنم دستام قشنگ بشن با عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 29657 بازدید | 120 پست
اصلا نمیدونه تو نی نی سایت عضوم🤭

من لو رفتم به شكل فجيعي هم لو رفتم😂تا مدتها جرات نداشتم بيام ني ني سايت فكر كن دوست برادرم منو اينجا پيدا كرده بود به برادرم گفته بود با اسم كاربري قبلي ام كه زهره خانومي بود حتي عكس كاربري ام رو هم نشون برادرم داده بود

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لایه برداری انجام بده منم دستام شبیه توئه دکتر این پیشنهاد رو داد ..البته من هنوز انجام ندادم

عزيزم نگفتي چجوري لايه برداري كنم؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
من لو رفتم به شكل فجيعي هم لو رفتم😂تا مدتها جرات نداشتم بيام ني ني سايت فكر كن دوست برادرم منو اينج ...

وااای 😂 

من خواننده خاموش بودم از چند سال پیش تا اینکه دیگه امسال عضو شدم دل و زدم به دریا ولی موقع اومدن همسرم کلا جستجو هامو پاک میکنم

خدایا دوست دارم💚
2731
خوب با دستكش كار كن ببين من يادم نمياد از نوجووني ام تا الان كه ٣٧سالمه بدون دستكش استكان شسته باشم ...

به دستکش حساسیت دارم 🙁🙁 

وقتی دست میکنم تازه من دست کش نخی هم میزدم زیرش 😣😣 ولی پوسته پوسته شده بود 

رفتم دکتر گفت حساسیت داری .گفت اگه تا الان دستات مشگلی نداشته همون خالی بشور 

..دستام داشت نابود میشد 🙁🙁 

اما الان 😋😋 روز بروز خوشمل ترم میشه 😁😁 

فقط ناخونام تا اونی یکی میاد اون یکی میشکنه 😫😫

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
2740

سلام روز بخیر مدتی بود که دستام چروک شده بود  اعصابم خورد بود تا اینکه یه پیج دیدم که درموردش تبلیغ می کرد استفاده کردم وجواب گرفتم خیلی عالی شده آدرس پیج اينستا شونم واستون میذارمmojezeye_zibayi98 @🥰🥰🥰

سلام دوستان گلم اگه دنبال یه محصولی هستین که هم پوست دستتون رو سفید ولطیف کنه حتما یه سری به این پیج بزنید اگه بدونین چقدر عالی مشکل من که حل شد آدرس پیج اينستا شونم واستون میذارم 🥰🥰🥰mojezeye_zibayi98@

2706