2752
2734
عنوان

چيكار كنم دستام قشنگ بشن با عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 29930 بازدید | 120 پست
لاکت چه رنگیه؟

ژله يه جورايي بين گلبهي و نارنجي ايمشو نميدونم تو پالت رنكهاش خوشم اومد اكليلي هم هست تو عكس معلوم نيست رنگش خيلي نازه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
مرباي هويج درست كردم خيليييييييييي شيرين شده  چيكار كنم همه زحماتم بر باد رفت 😭

شیرین خوبه

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خداييش انگشتهاي كشيده قشنگي داري

مرسی.🤗😘

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
2731
خيلي دوس دارم شوهرم خوشش نمياد  ناخنام خيلي بدشكلن درسته؟

عزيزم دستات شبيه يكي از دوستامه اونم رفت كاشت تازه مجبور شد خيلي بلند بزاره كه كشيده بشه دستات تپليه خوبه ناخنهات گردند به نظرم يه جوري برو رو مخ شوهرت راضي اش كن

عزيزم دستات شبيه يكي از دوستامه اونم رفت كاشت تازه مجبور شد خيلي بلند بزاره كه كشيده بشه دستات تپليه ...

اذيت نميشم با كاشت ؟

آخه هم حاملم هم يه پسر چهارساله دارم؟

كار كردن باهاش سخت نيست؟

منم تنها باشم اره  ولی شوهرم یا کسی پیشم باشه گوشی دستم نمیگیرم

اوه معلومه شوهرم باشه كه جرات ندارم بردارم يه بار گفت به خدا گوشي اتو پرت ميكنم ها فكر كن موقع شام بردارم كه تحريم ام ميكنه ديگه گوشي مو ازم ميگيره شوهرم همش شاكيه ميگه همش تو ني ني سايتي

اذيت نميشم با كاشت ؟ آخه هم حاملم هم يه پسر چهارساله دارم؟ كار كردن باهاش سخت نيست؟

من سالهاست كاشت دارم اولش خوب يه خورده عادت نداري سخت ميشه اما اگه كوتاه بزاري راحته من هميشه كوتاه ميزارم ببين اين وسطها كه يه وقت واسه هوا خوردن كاشتمو ريموو ميكردم عذاب ميكشيدم چون ناخنهاي خودمون تيزاند هر جا كشيده ميشه زخم ميشه شب تو خواب گردنمو ميخارونم صبح ميديم زخم شده اما كاشت ناخنها رو كند ميكنه راحتتر ميشيم اتفاقا براي بچه دارها راحتتره فقط كوتاه باشه

2706