2737
2739
عنوان

مانتو جی خریدین .چه مدلی میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ساده دوست دارم بیشتر دوست دارم تن خورش خوب باشه

من ساده میخرم خواهر شوهرام مسخرم میکنن میکن این چیه حیف پول میدادی برات میدوختیم بعد رو لجم میرن برا خودشون میدوزن 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
لطفا عکس میدی.ستش رو چی کامل کردی؟؟؟

بچه رو پامه ببخشید 

با شلوار گشاااااد مشکی و شال مشکی 

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2731
منم میخوام بخرم باردارم هستم نمیدونم چجوری بخرم

ساحلیا خوب نیس برا بارداری؟؟؟

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
من ساده میخرم خواهر شوهرام مسخرم میکنن میکن این چیه حیف پول میدادی برات میدوختیم بعد رو لجم میرن برا ...

مهم اینه ب قد و اندامت بیاد حرف بقیه رو بیخیال.الان ساده مده کی میاد جینگیل پینگیل بپوشه؟؟؟

prove yourself to yourself not others
بچه رو پامه ببخشید  با شلوار گشاااااد مشکی و شال مشکی

عزیزم مبارک .شلوارت جنسش چیه گشاده

مهم اینه ب قد و اندامت بیاد حرف بقیه رو بیخیال.الان ساده مده کی میاد جینگیل پینگیل بپوشه؟؟؟

خواهر شوهرام خخخخخخ.اره راست میگی واقعا

2740

اهل کجایین؟؟