2733
2739
عنوان

خدایا من درمانده ام خودت کمکم کن

| مشاهده متن کامل بحث + 46115 بازدید | 37 پست
رویا مامان جون
دکتر اون خانمی که برات نوشتم دکتر معینی بود که من خودم هم پیش اون میرم.دکتر و گروهش تضمین کرده بودن که مشکلی پیش نمیاد اما متاسفانه بعد از این اتفاق گفتن که حتی در آی وی اف هم احتمال بارداری خارج از رحم وجود داره.شوهر اون خانم خیلی پیگیری کرد،هنوز هم داره با دکترهای دیگه مشورت میکنه چون اکثرا گفتن که به خاطر تزریق نامناسب بوده و اون قصد داره شکایت کنه.
سلام دوستان عزیز منم 5 ماه پیش عکس رنگی انداختم نتیجه این بود که لوله راستم دیده نشد و لوله چپم در حین عکس رنگی باز شد هنوز نتیجه نگرفتم نمی دونم چیکار کنم همه کسایی که تو فامیل با من ازدواج کردن الان بچه دارن خیلی روحیم را
از دست دادم.
Lilypie Pregnancy tickersخدا جونم خیلی دوستدارم ازت میخام نی نی سالم بیاد تو بغلم و دلم شاد بشه .الهی امین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام یلدا جون
خانمی من هم 7 ماه پیش با عکس رنگی مشخص شد که لوله راستم بسته است و فقط سمت چپ بازه.تازه تنبلی تخمدان هم داشتم.یک بار هم نینی همون ماه اول سقط شد.خیلی سخت بود...انتظار برای اومدن نینی راحت نیست.نباید نا امید بشی و روحیت رو از دست بدی،چوت تاثیر بدی روی روال مامان شدن میذاره.حالا خبر خوب اینه که من الان 3 ماه و 10 روز از بارداریم میگذره و به امید خدا نینی های 2قلوم تو پاییز به دنیا میان.دعا میکنم که هر چه زودتر همه اونایی که اغش گرمشون منتظر نینیشونه،به ارزوشون برسن.آمین.
مامان رویا جون من 5 ساله منتظر یه فرشته کوچلو هستم ولی حتی یه بار هم باردار نشدم شوشو مشکلی نداره خودم یه خورده تنبلی تخمدان دارم کارم شده بود گریه بقدری استرس داشتم که خودم متوجه شدم اگه به این منوال ادامه پیدا کنه کارم به جنون میکشه هر وقت به شوهرم می گفتم اگه نشد یه بچه بر می داریم و بزرگش می کنیم بهم می گفت من اصلا حاضر نیستم این کار رو انجام بدم حتی پدر و مادرش هم مخالف شدید این کار بودند کلی دکتر رفتم عمل ای یو ای و ای وی اف رو انجام دادم ولی نتیجه نداشت تا اینکه به تازگی نظرش عوض شده و قرار بریم کارش رو انجام بدیم و یه دخمل خشگل واسم بر داره حتی با پدر ومادرش هم صحبت کرده و راضی شون کرده به هر کس که از مشکلات زندگی من خبر داره این خبر رو می دم کلی واسم خوشحال میشه راضی شدن شو شو به نظر من واقعا یه معجزه بود ولی بازهم می بینم از گوشه کنار بهش میگن زوده اگه بچه رو بیاری خانمت دیگه دنبال درمانش رو نمی گیره می ترسم منصرفش کنند
ولی از وقتی که حرفش رو زدیم کلی روحیه م تغییر کرده و امیدوار شدم چه فرقی داره بچه ها همشون مثل هم پاک و معصوم هستند با آمدن یه بچه کلی از تنهایی در میایم
عزیزم ما از درک خیلی از مسائل عاجزیم
2731
من دیگه خسته شدم نمیدونم چی بگم 100 تا دکتر تا حالا عوض کردم پیش 100 تا دکتر دیگه رفتم ولی هیچ کس ج ...

سلام. اگه منظورتون دکتر زنان و اینا هست. لطفا به مرکز ناباوری در استان یزد مراجعه کنین. ان شاالله که کارتون درست میشه.  خدا بزرگه. اگه خدا بخواد اونجا کارتون حل میشه. خدا براش کاری نداره. ممنون

الان هر دفعه که دکتر عوض کردیم شوشو آز داده دیگه نمیده خوب من نمیفهمم چرا دکترا نمیفهمند شوهرم مشکل ...

عزیزم منم چندساله منتظرم از حرفای مردم از تیکه ها طعنه ها خسته شدم

نمیدونم خدا چرا مارو نمبینه😢😢

2740