2752
2734
عنوان

راهنمایی برا ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام . ببخشید ک مزاحم میشم . سوال داشتم . 

من تا حالا دیت نرفتم . 

یه آقای بخاطر مسأله کاری ک داشتم باهاشون ملاقات داشتم . ایشون در همون روز حرکات و رفتارهایی نشون داد  ک بعدا متوجه شدم بخاطر علاقمند شدنشون بود. در اون لحظات حقیقتش اونقدر استرس و مشغله فکری داشتم ک اصلا رفتار و گفتار و حالات عجیب و غریب اون آقا تو اون محیط اداری برام مهم نبود و فرصت نکردم حتی فکر کنم ک چرا این آقا داره اینقدر بهم توجه می‌کنه . 

وقتی اومدم خونه باهام تماس گرفت و بعدش کلی پیام داد و ابراز علاقه کرد و تصمیمشو کامل برای ازدواج گرفته بود(اینم بگم تحقیقاتشو راجع ب من و خانوادم کامل انجام داده بود). ولی چون من هنوز درگیر مسائلی بودم اصلا نمیتونستم فوکوس کنم . خیلی خشک ردش کردم . 

بعدها ک فکرم آزاد شد خودم بهش پیام دادم . با اینکه خیلی خوشحال شد ولی خیلی گله میکرد . می‌گفت تو غرورمو شکستی تو نابودم کردی . مدام تکرار میکرد ک خیلی تحقیرم کردی . اینم بگم آقایی هستن ک یه سمت عالی اجتماعی دارن و خرد شدنشونو تا حدودی درک کردم . ولی اینکه مدام اینو ب روی من می‌ورد برام سخت بود . گفت الآنم باورم نمیشه ک داری باهام حرف میزنی  و فکر میکنم داری برام توطئه میکنی چون قرار ملاقات گذاشت و من به یه وقت خیلی طولانی موکولش کردم . بخاطر این مسأله  تماس گرفت و گریه کرد گفت خواهش میکنم برام دردسر درست نکن 😳من اگه اشتباهی کردم منو ببخش و دست از سرم بردار . کات کرد رفت 

سوالم الان اینه من برم باهاش ملاقات حضوری برای آشنایی بیشتر یا ن؟!! 

اصلا درخواست من برای ملاقات بعد از اون همه سوتفاهمی ک پیش اومد درسته یا ن ؟!! 

لطفا خودتون بذارین جای اون آقا .ممنونم میشم راهنماییم کنید . 

یه نفر تصمیم میگیره قناری بخره یکی تصمیم میگیره نخره

وا اینم شد جواب

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

دختر نابارور می تونی به راحتی پیدا کنی

اینو بهت بگم اگر دکتر زنان اشنا داری راحت بهت معرفی میکنن

و همچین دخترایی طالب ازدواج هستند چون در خودشون نقص می بینن

تو اول از همه دکتر زنان آشنا پیدا کن مابقی حله

حتما لازم نیست طرف مقابل نابارور باشه. قبل از ازدواج صحبت کنین با طرف مقابل و بگین که بچه نمیخواین.

یک رو میشناسم  دارم 

مرد گفته بود بچه نمبیخوام. همسرش قبول کرده بود. بعد چند سال زنه میزنه زیر قولش 

بچه دار میشن 

مرده عصبانی شد 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 

دفاتر همسر یابی معتبر

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
چقدر مطمئن هستین شاید نظرتون عوض شد

مردا تو این زمینه مطمئن تر از زنها هسن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
همه انسانن ممکنه نظرشون عوض بشه

بهتر از اینه که یه دختر رو که پشیمون بشه زجر کش کنه

2706