2737
2734
عنوان

سلام سلام بیایین مامانا کارتون دارم ازمایش بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 37 پست
۸سال

عزیزم انشاالله به امید خدا زودی نی نی گلتو بغل میگیری.استرس باعث نشدن میشه.من یکیو میشناختم دقیقا زمانی که بیخیال شد باردار شد بعد ۴ سال.یکی از اقواممونم ۸ سال بچه دار نمیشد دیگه ناامید شده بودن الان ماشاالله ۱ پسر ۱۳ ساله خوشگل داره یه دختر ۸ ساله.میشه ناامید نشو عزیزم.منم واست دعا میکنم گلم.

خانومای خوشگل واسه سلامتی منو نینیم و حل شدن مشکلاتمون اگه میشه یه صلوات بفرستین😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم انشاالله به امید خدا زودی نی نی گلتو بغل میگیری.استرس باعث نشدن میشه.من یکیو میشناختم دقیقا زم ...

ممنونم گلم ازمایش ذخیره تخمدانم ۴/۵آیا بده یا خوبه کمخه یازیاده باید نرمالش چند باشه

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤
ممنونم گلم ازمایش ذخیره تخمدانم ۴/۵آیا بده یا خوبه کمخه یازیاده باید نرمالش چند باشه

واقعا اطلاعاتی ندارم عزیزم.انشاالله که خوبه.

خانومای خوشگل واسه سلامتی منو نینیم و حل شدن مشکلاتمون اگه میشه یه صلوات بفرستین😍😍😍
2728
😁😂😂😂😂😂😂😂😂😂خبر باحالی بود بدو بدو برو نوار بزار خودتو بشور😂😂😂😂امان از این بی بچگی عین د ...

انشالله همین ماه که میاد یه نی نی خوشگل و سالم میاد تو دلت

😊
2738