2733
2734
عنوان

سلام سلام بیایین مامانا کارتون دارم ازمایش بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 37 پست
اهان همینه دقیق زدی تو هدددددددف😁ای خووووووودا من اگه باردار باشم این ماه به همتون ترابر پنجاه هزار ...

استرسو دور کن از خودت و آروم باش انشاالله که هست نی نی.به ما خبر بده هر وقت رفتی.از پول خبر خوشحالی هزار برابر ارزشش بالاتره عزیزم

خانومای خوشگل واسه سلامتی منو نینیم و حل شدن مشکلاتمون اگه میشه یه صلوات بفرستین😍😍😍
اخه من ماه قبل ۲۹ پری شدم این ماه ۲۴ شدم حالا تا ۲۴ ...۱۴ روز مونده میخوام چون دیروز نزدیکی داشت زود ...

یکم تحمل کن 

من ۲۹ فروردین پریود شدم ۲۴ اردیبهشت از دادم مثبت بود ولی بتام خیلی پایین بود 

میشه برای سلامتی تو دلیم یه دونه صلوات بفرستین؟❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😁😂😂😂😂😂😂😂😂😂خبر باحالی بود بدو بدو برو نوار بزار خودتو بشور😂😂😂😂امان از این بی بچگی عین د ...

چند وقته اقدامی؟

خانومای خوشگل واسه سلامتی منو نینیم و حل شدن مشکلاتمون اگه میشه یه صلوات بفرستین😍😍😍
یکم تحمل کن  من ۲۹ فروردین پریود شدم ۲۴ اردیبهشت از دادم مثبت بود ولی بتام خیلی پایین بود  ...

چند بود بتات عزیزم؟

2731
استرسو دور کن از خودت و آروم باش انشاالله که هست نی نی.به ما خبر بده هر وقت رفتی.از پول خبر خوشحالی ...

چششسسسسسسسسسسسمممممممممممم

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤

اخه من باید میکرو میکردم اگه طبیعی بشه که چی میشه راستی بچه ازمایش هورمونیم ذخیره تخمدانم ۴/۵چطوره به نظرتون تخمام خوبه یا نه

واست قبل اینکه بگی دعا کزدم عزیزم ایشالا ب زودی نینی دار شی 

ممنون من مطمعنم که نیستم توهم بارداری زدم من مرکز ناباروری میرم.همسرم همه چیش عالی لوله هام باز .تیروییدم خوب فقط یه کیست اندومتریوما ۵دارم اما تخمک گذاری دارم منظم پرویید میشم دردی چیزیم ندارم.دکترمم گفت آی یو آی ..نشد حالا فقط میگه میکروووووووووووک..که پولش زیاده فعلا اما میرما .ذخیره تخمدانم ۴/۵ ایا خ به کم یا زیاد

2706