2737
2734
عنوان

***راهکار بدین بهم!؟***

| مشاهده متن کامل بحث + 113 بازدید | 25 پست
تا چندروز ازاونجا رد نمیشدم

وایییییییییی خدا من خیلییییییی میترسم

هرکی پستمو میخونه میشه برا سرکار رفتن شوهرم دعا کنید😍😍یه صلوات ۵ثانیه وقت تون رو میگیره😘  محتاج دعاهاتونیم😘
😣😣😂😂  فقط همونجایي افتضاحه که میبینیش بعد یهو گمش ميكني دیگه پیداش نمیکني

وای نگو خیلی بدع

هرکی پستمو میخونه میشه برا سرکار رفتن شوهرم دعا کنید😍😍یه صلوات ۵ثانیه وقت تون رو میگیره😘  محتاج دعاهاتونیم😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😣😣😂😂  فقط همونجایي افتضاحه که میبینیش بعد یهو گمش ميكني دیگه پیداش نمیکني

وااااااای نگو. 

بخای یه قدم برداری باید اول زیر پاتو نگاه کنی ک پات نره روش

prove yourself to yourself not others
2731
وااااااای نگو.  بخای یه قدم برداری باید اول زیر پاتو نگاه کنی ک پات نره روش

افتضاحه به تمام معنا 

من یه بار اینجوري شدم سوسکه رو دیدم بعد یهو ندیدم 

تا موقع اسباب کشي من دنبال این لعنتي بودم

شبا پتو پیچ میکردم خودمو 

چند روز میموندید خونه مادر یا مادرشوهر؟؟؟؟؟ خونه خودمون بمونیم ضرر داره؟

یه روز. کامن بزنید ضررنداره ما باسم پاش شوهرم سم پاشی میکنه سم میگیره واسه همه حشرات هست پشه هم خیلی کم میاد حتی. نه ضررنداره خشک میشه چون مث اب دورتا دور خونه رو میزنی خشک که شد دیگه ضررنداره

یه روز. کامن بزنید ضررنداره ما باسم پاش شوهرم سم پاشی میکنه سم میگیره واسه همه حشرات هست پشه هم خیلی ...

بعضیاشون مثل پودره اونا چی اونا خوبن برا استفاده؟

2738
اینایی که مامیگیریم هم پودره بعد باید بااب قاطی بشن همونکه میفروشه خودش میگه باچقدر اب قاطی کنیدو ای ...

دیگه از اون به بعد شما سوسک رو نمیبینید؟

دیگه از اون به بعد شما سوسک رو نمیبینید؟

نه چون خونمون بامادرشوهرم تویه ساختمونه خونه اونا خیلی حشره داره باغچه و اینام زیاد داریم توحیاط واسه همین حشره زیاده میاد ولی سم که میزنیم فوقش بعد یه ماه یه جنازه سوسک ناکام پیدامیکنیم زنده تاحالاندیدم خداروشکر

نه چون خونمون بامادرشوهرم تویه ساختمونه خونه اونا خیلی حشره داره باغچه و اینام زیاد داریم توحیاط واس ...

اهان خیلی ممنون عزیزم