2733
2739
عنوان

***راهکار بدین بهم!؟***

113 بازدید | 25 پست

سلام بچه ها دیشب سوسک قهوه ای دیدم و شوهرم کشتش 

توروخدا راهکار بدین چیکار کنم از دستشون خلاص بشم؟؟؟

هرکی پستمو میخونه میشه برا سرکار رفتن شوهرم دعا کنید😍😍یه صلوات ۵ثانیه وقت تون رو میگیره😘  محتاج دعاهاتونیم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ک دور تا دور خونه رو پودر بکش بکش زدم پریشب رو ی سوسک نشسته بودم 😅😅😅😅پاشدم دیدم پرسه

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
دانشمندا ثابت کردن وقتی یه سوسک تو خونه دیده میشه یعنی ۵۰۰ تای دیگه هم ازش وجود داره تو خونه ستاد ا ...

توروخدا نترسون منو  

هرکی پستمو میخونه میشه برا سرکار رفتن شوهرم دعا کنید😍😍یه صلوات ۵ثانیه وقت تون رو میگیره😘  محتاج دعاهاتونیم😘
2740
من ک دور تا دور خونه رو پودر بکش بکش زدم پریشب رو ی سوسک نشسته بودم 😅😅😅😅پاشدم دیدم پرسه

وایییییییییییییییییی نترسیدی؟  

وایییییییییییییییییی نترسیدی؟    

چرا باوا ویییی

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
😣😣 من بودم خودم و اون ناحیه رو با اسید میشستممم

تا چندروز ازاونجا رد نمیشدم

سم پاشی کنید کاهرسال اول بهار یه روز کل خونه رو سم پاشی میکنیم خودمونم میریم خونه مامان من یامادرشوه ...

چند روز میموندید خونه مادر یا مادرشوهر؟؟؟؟؟

خونه خودمون بمونیم ضرر داره؟

دانشمندا ثابت کردن وقتی یه سوسک تو خونه دیده میشه یعنی ۵۰۰ تای دیگه هم ازش وجود داره تو خونه ستاد ا ...

😣😣😂😂

فقط همونجایي افتضاحه که میبینیش بعد یهو گمش ميكني دیگه پیداش نمیکني