2733
2739
عنوان

گفتم بچه گربه افتاد تو راه اب پشت بوم خونمون😥😥😥😥😥😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 24 پست

منم چند سال پیش یه گربه رو که تصادف کرده بود اوردم خونه تا مداواش کنم اما مرد😩

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه مهربونی😍 خدا رو شکر که زنده موند

عزيزدلمي مهربوني از خودت خوشگلم

بله خداراشكر زنده موند❤️😓😻

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭

خداروشکر عزیزم 

درود به اون شیر پاکی که خوردی واقعا خوشحالم هنوزم انسان هایی مثل شما پیدا میشن شک نکن از دید خداوند پنهان نمیمونه  💙💙💙💙💙💙

الان چیکارش کردی پیش مادرش گذاشتی؟

پیش آ بهار خوبی تو   اصل فصل هایی  
2731
اره خداراشكر اينقد هول سده بودم دفه اول جا١٢٥زدم١١٥😂😂😂 بعدش ك زنگ زدم١٢٥هر هر خنديد و مسخرم كرد ...

عزززیزم

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار

یادمه ۹ سالم بود داداش کوچیکمم ۷ سال 

تو یه کارتن تو انباری دوتا بچه گربه بودش 

مادرمم گفت دس نزنید میاد بچه هاشو میبره 

.ماهم جو گیر شدیم گفتیم بندازیم پشت بود 🙁🙁 

پرت کردیم 😔😔

مادرمم هی گفت خدا لعنتتون کنه چیکار ب گربه ها دلشتین 

خلاصه شب شد .مادرمم طبق معمول همیشه جلو در میخابه در حالم باز میکنه هوای خنک بیاد تو .دراز کشیده بود مادرم .😢😢😢 بچه ها اگه بگم باور نمیکنین 😭😭😭 

مادر گربه ها بالای سر مادرم گله مارو میکرد .میو میو میو 

اومد داخل خونه کنار بالش مادرم 😭😭😭 

تکونم نمیخورد همش میو میو 😭😭😭 مادرمم تا تونست ب ما فوش داد .نگو وقتی پرت کردیم یکیشون مرده 😭😭 

مادرمم انقد فوشمون داد 🙁🙁 

باورم نمیشد 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
خدا خیر ات بده.حتما اثر کار خوب اتو میبینی.

ممنونم ناز بانو جان ،،انشالله خيو اين كار بشه سبز شدن دامن مامانا منتظر ني ني سايت و حل شدن مشكلات همه دوستاي خوبم اينجا

❤️😻❣عزيزدلمي

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
😢نی نی

اينا اول اومدن تو جعبه كتابا من مامانش ٥تا گذاشته بعدش خيلي قشنگن 😻😻😻من راستش فوبيا دارم ميترسم از گربه

ولي خداشاهده هرگز حاضر نيستم حيووني تلف بشه

بعد مامانش خيلي خوشگل😻پلنگي😻😻😻 پاهاش سفيد با گردنش بقيشم پلنگي 

2740
خداروشکر عزیزم  درود به اون شیر پاکی که خوردی واقعا خوشحالم هنوزم انسان هایی مثل شما پیدا میشن ...

عزيزدلم❤️گلم ٥تا هستن😻😻بعدش اول تو كتابام بودن  بالا  رو پشت بوم ك ب دنيا اومدن 

بعد ننش اوردشون پايين زير پله هامون 

اين امروز ي ماهه شدن 

تنهايي رفت بالا پشت بوم ك اينجور شد

درش اوورديم ،اومد پايين ولي خيلي شيطون رفته تو حياط پشت در😢

مامانشم نيستش معمولا روزا ميره غذا مياره

ما خودمونم براش غذا ميزاريم 

ولي حالش خوبه