2737
2739
چرا  زیاد دعواتون میشه؟؟ کتکت میزنه؟؟؟ محبت نمیکنه بهت؟؟؟  به خانوادت بی تربیتی میکنه؟؟؟ ...

99درصد بحثای ما به خاطر فامیلاش.خودمون مشکل نداریم.اگه خانوادش اززندگیم حذف بشن مشکلی نداریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

درکل تنفر ریشه در دوست داشتنی داره که اشتباهی رشد کرد.تو صرف اینکه همه عشق شوهرتو واسه خودت میخواهی حسادتت گل میکنه وقتی میبینی بو اونای دیگه م محبت میکنه.بنظرم باید دوستای بیشتری پیداکنی واسه خودت وقت بزاری و همه هم وغمت نشه همسرت.درکل باید خوشی های دیگه ایم جز همسرت باشه که وقتی اون گاهی نباشه تو داغون نشی.بعدشم حالا من همسرم ک میگه خواهرمو زنداداشم ماهن منم در تصدیق حرفش البته خیلی تمرین کردم میگم که باعث افتخاره همچین فامیلی داشتم و وقتی میبینه حسادت نمیکنم و حساس نمیشم اصلا قضیه رو ول میکنه به همین راحتی

تاحالا چندین بار به خاطر همین موضوع من مریض شدم و بیمارستان بستری شدم چون که وقتی عصبی میشم.حالت تهوع بهم دست میده و غذا نمیتونم بخورم.وقتی جاریم هرچقدر به من توهین میکنه میگه تو بهش زنگ بزن درحالیکه من اصلا نمیت نم اینو بپذیرم

2740