2726

مگه چیکار کرده

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همیشه خانوادش و فامیلاش ازمن براش مهم تربودن.همیشه قربون صدقه اونا میرفت پیش من.درحالیکه اونا خیلی ب ...

تو انقد محبتش کن نازشو بکش بهش بفهمون هیشکی جز تو هواشو نداره خودش کم کم ازشون فاصله میگیره میاد سمت تو

همیشه خانوادش و فامیلاش ازمن براش مهم تربودن.همیشه قربون صدقه اونا میرفت پیش من.درحالیکه اونا خیلی ب ...

به جای اینکه بشینی تنفر بورزی خودت رو اصلاح کن ببین مشکل از کجاست صرف همسر بودن و نامزد بودن دلیل نمیشه مهم و دلخواه باشی باید سعی کنی رفتارتو جذاب و زیبا کنی

[QUOTE=87932778]مگه چیکار کرده[بی عدالتی میکنه.هرچقدر اونا درحق من بدی میکنن میگه اشکالی نداره.من ال ...

درکت میکنم ..کشیدم خودمم

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
تو انقد محبتش کن نازشو بکش بهش بفهمون هیشکی جز تو هواشو نداره خودش کم کم ازشون فاصله میگیره میاد سمت ...

خیلی بهش محبت کردم اما تواین مدت فقط میگه اونا.میگه زنداداشام ماهن.تااینکه منم دیگه طاقت نیاوردم سه شب پیش هرچی دلم خواست بهش گفتم.ودیگه باهاش حرف نزدم

به جای اینکه بشینی تنفر بورزی خودت رو اصلاح کن ببین مشکل از کجاست صرف همسر بودن و نامزد بودن دلیل نم ...

نیازی نیست من خودمو براش جذاب کنم.خودمو اصلاح کنم.اون عاشقمه دوسم داره.ولی عقل و وجدان نداره.میگه اونا خوبن هرچقدرم اگه درحق بدی کنن

2706