2733
2739
عنوان

خانومها ميشه لطفا راهنمايي كنين🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 29 پست
من خودم ی زنم وقتی ی مرد باهام بدرفتاری کنه و بهم توهین کنه سعی میکنم خودمو پوششمو درست کنم.بقیه خان ...

به برادرم بگم اون ميگه مثل خواهرمه ول كن اين حرفها رو متاسفانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چطوري آخه خيلي سخته نميخوام فكر كنه من دارم دخالت ميكنم 

وا فک کنه دخالت میکنی 

از چی مینرسی. والا اینطور ک میکی میزنه مرداب فامیل هک بد راه میکنه 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2740

مثلا رفتيم بيرون اين همه من كشورهاي مختلف بودم بخدا حجابم از اين بهتره يه بلوز نازك كه سينه هاش پيداست ميپوشه با يه مانتو جلو باز كه اصلا انگار هيچي تنش نيست نگاه به من و مامانم يا اون يكي عروسمون نميكنه هميشه سوتينش معلومه هميشهههههههه

وا فک کنه دخالت میکنی  از چی مینرسی. والا اینطور ک میکی میزنه مرداب فامیل هک بد راه میکنه  ...

چي بگم والا آخه داداشم خيلي بهم كمك ميكنه لب تر ميكنم كار داشته باشم از پشت كوهم خودشو ميرسونه برا همين نميخوام بيشتر داداشم ناراحت شه اونكه زيادم مهم نيست ناراحتيش برام 

چي بگم والا آخه داداشم خيلي بهم كمك ميكنه لب تر ميكنم كار داشته باشم از پشت كوهم خودشو ميرسونه برا ه ...

پس ب پاداشت بگو ک زنش خیلی بد میگیرده

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
فكر كنم بايد بهش بگم اينطوري نميشه كه روان مامانمم بهم ريخته از دستش 

اره بگو تا دیر نشده ❤

2706