2737
2734
عنوان

حساسیت زیاد من به سر و صدا!!! لطفا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 46054 بازدید | 44 پست

سلام دوستان عزیزم 

لطفا راهنمایی کنید چکارکنم دارم از صدای تلویزیون کلافه میشم واقعا نمیدونم چکارکنم همسرم  صدای بلند تلوزیون میبینه منم اعصابم خورد میشه نمیتونم تحمل کنم؟؟؟؟؟؟ 

سلام دوستان عزیزم، منم بیماری صدابیزاری رو دارم. ب مرحله جنون رسیدم. کارم شده فقط گریه کردن و ب خاطر اینکه صدای تلویزیون و حرف زدن اعضای خانواده و صدای موتور و ماشین تو کوچه و خیابون و هر صدای دیگه رو کم تر بشنوم، همه اش تو اتاقم و چندماهیه ب افسردگی شدید هم مبتلا شدم. ی نفر بهم گفت ک از نظر طب اسلامی و سنتی، وقتی سودای مغز بره بالا، این بیماری ایجاد میشه. لطفا ب طب اسلامی و سنتی مراجعه کنین تا براتون داروهایی مثل افتیمون بدن تا سودای مغز بیاد پایین. منم تازه میخوام برم. این دکترا ک هیچ درمانی برا این بیماری ندارن و فقط میگن گوشگیر بذار. امیدوارم همه بیماران صدابیزاری، زودتر خوب شن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم‌مثل شماهم عزیزم شما جیکار کردین

عزیزم شما مشکلتون درچه حده

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
2742
عزیزم شما مشکلتون درچه حده

اول در حد همین صداهای ریز رو مخ و صدای تلویزیون

الان چندروز روش حساس شدم به تمام صداها حساسم حتی صدای ماشین و موتورو …رفتم دکتز گفت به خاطر استرس و مشکل‌ روحیه نمیدونم دیگه

همه چی گذراست…
اول در حد همین صداهای ریز رو مخ و صدای تلویزیون الان چندروز روش حساس شدم به تمام صداها حساسم حتی صد ...

عزیزم افسردگی داری؟ ببشخیدها نمیخام ناراحتت کنم 

چون خودم افسردگی شدید دارم احساس میکنم بخاطر افسردگی به این روز افتادم

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
2738
دارو که قبلا‌هم مبخوردم الان ولی تازه یک هفته شروع‌کردم تاثیری نداشت  قبلا هم حساسیتو داشتم به ...

خدا کنه خوب بشی راستش من نگران شدم اگه برم دکتر خوب نشم چطوری به زندگی ادامه بدم 

اره منم خیلی نگرانم اضطرابم اصلا کم نمیشه  اگر خوب نشیم چجوری بریم تو اجتماع

دارو میخوری عزیزم؟ 

2706