2733
2739
عنوان

بچه ها مامانای شماهم پسردوستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 75 پست

به شددددددددددددت

نتنها مامانم کله خونوادم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
بهتر   بهش   بگی  که   ناراحت   میشی  .مثال  بزن     & ...

تاثیر نداره..من حتی وقتی میگم دوچشمی نگاه میکنی میگه دوست دارم اختیار خودمو دارم حتی خونمو هم میفروشم بهش میدم...خودشم همیشه میگه خیلی دوسش دارم...فقط ظلم میکنه ب بقیه بچه هاش...داداش وسطیم خیلی مظلومه.هیچی نمیگه.من بعضی وقتا بخاطرش با مادرم درگیر میشم ک چرا حق وسطی رو ب اون یکی میدی...

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مادرومادربزرگم هفت جد وآباد مادریم پسر دوستند من تک دختر دوتا داداشم همیشه مادرم از وجود من ناراحت بود حتی خودش همیشه میگه وقتی بهم گفتند دختره(من) ناراحت شدم حداروشکر پسرای بی بخارش هیچ کاری براش نکردن عروسشم از خجالتش دراومد فحشش داد با اینکه خونه اش فروخت به پسر بزرگ سه برابر من پول داد با خودم عهد کردم هیچ وقت پسر نیارم حداشکر بچه هام دخترند

تو را  من چشم در راه دارم
آره عزیزم!  ممنون این بارداری منم شده استرس...  17 هفتم تموم شده شکمم کاملا صاف از قبل بار ...

قربونت برم ....چیزی نیست نگران نشو 😘😘😘

هر بچه یه جوریه فدات شم غصه نخور 

اون جاش خوبه و داره رشد میکنه 

اصلاً به خودت استرس نده 

میدونم که با ذخیره پایین باردار شدی 

هر بار که تو تاپیکا میدیدمت که حال و روزت خوب نیست  با خودم میگفتم آخه ۲۱ سال مگه وقت یائسگیه 

ولی وقتی شنیدم که باردار شدی خیلی خوشحال شدم برات

واقعاً میگما 

چون بیست سالگی خیلی کمه برا اینهمه سختی کشیدن 

حالام که فهمیدم تک فرزندین 

گفتم ازتون کمک بگیرم برا تصمیم گیری 

دخترم که خیلی دوست داره 

ولی خب خودم دیگه حوصله بارداری وزایمان و بچه داری رو ندارم 

من سالها مدافع تک فرزندی بودم 

هر جا نشستم گفتم بچه فقط باید یکی باشه 

اما حالا غصه دخترم منو رها نمیکنه 

فکر تنهاییش تو آینده منو دیونه میکنه 

باورت میشه رفته به خواهر مجردم میگه تو برام یه خواهر دنیا بیار ، مامانم نمیاره 

واقعاً درمونده شدم نمیدونم چی درسته و چی غلط 

اون گوشه گیری که گفتین من تو بچه های تک فرزند فامیل میبینم 

به نظرم دخترمم داره به همون سمت میره 

واقعاً به این نتیجه رسیدم جای خالیه خواهر و برادر با هیچ چیز پر شدنی نیست 

من تازگی به این نتیجه رسیدم 

فکر میکردم محبت منو پدرش به اضافه امکانات خوبی که براش فراهم میکنیم میتونه جای خواهرو براش پر کنه ولی نکرده و دخترم روز به روز تنهاتر شده 😢😢😢

شادی جان شما بارداری ، شما دعا کن یه تصمیم درست بگیرم 🙏

2738
قربونت برم ....چیزی نیست نگران نشو 😘😘😘 هر بچه یه جوریه فدات شم غصه نخور  اون جاش خوبه و دا ...

نه منی که درک کردم میفهمم هیچی جاشو پر نمیکنه!  همیشه جدید ترین لپ تاپ، گوشی، سیستم کامپیوتر پیشرفته، دوربین دیجیتال... 

همه چی داشتم که کل بچه های فامیل حسرت میخوردن!  

اما من دوست داشتم هیچکدوم از اینا نبود و من جای اونا بودم... 😢

ازدواج کردم هم بابام واسم خونه خرید، بهترین جهیزیه... الانم خیر ببینه الهی مشغول پس انداز واسه سیسمونی!  با این که خیلی هم ثروتمند نیست، حقوق کارمندی و اندک درآمدی از باغمون! 

اما آدم به تنهایی هاش که فکر میکنه حسودیش میشه، به خواهر شوهرم که هرجا میمونه زنگ میزنه به شوهرمو اینم سه سوت خودشو میرسونه... 

انشاالله تصمیم درستی بگیری که هم به نفع خودت باشه هم خونواده

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
شادی جان درخواستمو قبول کن لطفاً

قبول کردم عزیزم

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
براچی به کجایی میخوره من کتابی نوشتم مثلاخونه رانوشتم خانه 

خوشم اومد از نوشتنت 😀

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
تاثیر نداره..من حتی وقتی میگم دوچشمی نگاه میکنی میگه دوست دارم اختیار خودمو دارم حتی خونمو هم میفروش ...

ولی   من  حتی   ناراحت  بشن   حرف  دلم  میزنم  کینه  نشه  

بعضب  وقتا  میگم  میبینی    پسزت   موفق  نمیشه  چون  من راضی  نیستم   کم   گذاشتین  برا  دختراتون 

ولی   من  حتی   ناراحت  بشن   حرف  دلم  میزنم  کینه &n ...

دقیقا همینطوریه...داداش منم نزدیک  30 سالشه 

هنوز کار نداره چون بس ک مامانم دورش میچرخه دوست داره همه همینجور باشن براش و بهش چشم بگن..حتی نامزدیشم بهم خورد...حتی شوهرم بارها به مادرم گفته ک تو با این کارات نمیذاری پسرت مستقل شه

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی
دقیقا همینطوریه...داداش منم نزدیک  30 سالشه  هنوز کار نداره چون بس ک مامانم دورش میچرخه د ...

دقیقا  الان    داداش  من  دوتا  بچه  داره   ولی     متاسف  هستم    که   فکر  کردن   با  حمایت  های  الکی   دارن  خوبی  میکنن   در صورتی  که  داداشم  کلا    اگه  بابام  نباشه   هیچه 

2706