2733
2734
عنوان

رفتارهای پسرم داره دیوونم میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 40 پست
[QUOTE=85969494]بله مشاوره کودک، روانپزشک کودک هم داریم. بیمارستان کودکان شهرتون درمانگاهش قطعا روان ...

آره عزیزم. همه شهرهایی که بیمارستان تخصصی اطفال دارن، صبح ها تو درمانگاهشون روانپزشک اطفال هم دارن. اونا کارشون کار با همین بچه هاست‌

خوب مردم هم بچه اشون واسش عزیزه، شما یک بچه دیگه رو صورت بچه اتون رو زخمی کنه ناراحت نمیشید. درسته ک ...

اون که صد در صد اخم یجوری در موردش حرف میزنن انگار تمام مشکلات حل شده فقط مونده مشکل پسر خب منم رنج میبرم وقتی خودشون میدونن که پسرم بیش فعاله و دست خودش نیس دیگه نباید با حرفاشون دل بشکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزیزم. همه شهرهایی که بیمارستان تخصصی اطفال دارن، صبح ها تو درمانگاهشون روانپزشک اطفال هم دارن. ...

بیمارستان شاید نتونستم برم ولی درمانگاه مشاوره میدن بعد اینکه پسرمم ببرم؟

2731
خخخخخه واقعا اینجوری فکر میکنی؟

اره من خیلی دخترشو دوس دارم با اینکه گاهی ادم کلافه میشه ولی شیطنت هاش بامزه اس

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
بله، صبح زود برین درمانگاه، درمانگاه های این بیمارستان هت معمولا کنار همون بیمارستانه

حتما باید پسرتون رو ببرین.‌شاید واسه شما عجیب باشه اما پزشک با راه رفتن بچه هم خیلی چیزا رو‌متوجه میشه. یا حتی مثلا از نحوه بستن در مطب

2740