2737
2734
عنوان

رفتارهای پسرم داره دیوونم میکنم

481 بازدید | 40 پست

مادرا کیا بچه هاشون اینجوری بودن چیکار کردین تا اروم بشن؟بخدا خسته شدم از کارای پسرم از حرفهای فامیل امسال عیدو کوفتم کرد باورتون میشه تمام بچه های فامیل رو صورتاشون جای ناخنای پسرم بود خییییلی لجبازه یه خرابکار حرفه ای هم هست حالا به ایناش کاری ندارم فقط کتک زدنش عصابمو خورد میکنه چطوری باهاش رفتار کنم تا یادش بره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

براش یه تشویقی در نظر بگیر..بگو از امروز فلانساعت کارو انجام ندادی..جایزه داری... عقربه رو روی ساعت بهش نشون بده..بگو مثلا  این عقربهه اومد اینجا... وقتی عقربه اومد و اون کارو کرده بود بگو تو فلان کارو انجام دادی.پس تشویقی نداری... اگرم موفق بوده براش تشویقی در نظر بگیر.. اولاش هم از تایم کم شروع کن ..بذار طعم تشویق رو بچشه

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
2740

تو خونه کتک می خوره؟

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
۲ سالشه

عزيزم تو سن دو سالگى كلا بعضى بچه ها خيلى نا اروم ميشن اخه هنوزم خيلى كوچيكه كمى صبر كن بذار بزرگتر بشه بعد اگه كار بدى كرد از چيزى كه دوست داره محرومش كن مثلا اسباب بازى كه دوست داره فعلا مدارا كن

بچه ها تا 3 سالگی هم بازی خوبی نیستن بهتره تنها بازی کنند

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 

باز بچه تو پسره ازش انتظاری نیست😁ولی بچه خواهرشوهرمن دختره واینجوریه یعنی هممش جیغ میکشه به هم میریزه کتک میزنه خیلی نا ارومه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

خواهرشوهرم یه مهمونی رفت امسال دیگه نرفت..

همه بچه های تو مهمونی رو زد😑من فکرمیکنم بچش بیش فعاله

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏