2737
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1938771 بازدید | 85585 پست

سلام امروز خونه بودیم تا ظهر فقط آشپزخانه رو جمع و جور کردم 

ی جارو کشیدم 

همسرم بچه ها رو برد دوچرخه بازی 

من ی دوش گرفتم 

دوسری لباس اتو کردم 

دو دفعه لباس ریختم فقط ی سری جمع شده 

میخواستم کیک درست کنم نشد 

می‌خواستیم بریم بیرون ماشین استارت نخورد جنس بی کیفیت داخلی همسرم مجبوره بمونه فردا زنگ بزنیم امداد سایپا بیاد ببینه 

دوست عزیزی در مورد برنانه ریزی سوال کرده بود برنانه ریزی حیطه مورد علاقه من ولی به قول خودتون گسترده است برای برنامه ریزی شما با اعداد ۳۶۵،۳۰،۷و۲۴ که تعدا روزهای سال وماه وهفته وروز سرکار دارید

ودر حوزه های شخصی تون،کاری تون،خانه داری،تایم کلاس یا مدرسه بچه ها والی ماشاا...از روتین پوستی تون تا نماز تون یا فلان سفر تفریحی تا پس اندازتون

بستگی به الویت وسبک زندگی تون داره فقط به قلم وکاغذ یا دفترچه یادداشت گوشی تون نیاز دارید اول الویت هاتون مشخص کنید بعد با این اعدادیی که اسم بردم براشون برنامه ریزی کنید.ممکنه اولش برنامه ریزی هاتون ناکارمد باشه ولی به مرور قلق اش دستتون میاد اینترنت هم پر از ایده است می تونید استفاده کنید‌.

شادی صدام کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزیزی در مورد برنانه ریزی سوال کرده بود برنانه ریزی حیطه مورد علاقه من ولی به قول خودتون گسترده ...

من واقعا با برنامه ریزی کارام بهتر پیش می ره البته برنامه ریزی با به اصطلاح زندگی پادگانی فرق داره سعی کنید.

واینکه اگه یه وقت کارها با برنانه شما میش نرفت چون از بچه ها تا همسرتون تا همسایه،فانیل،اب وهوا ،بلیط سفرتون،قبولی تو ازمون تا هزار تا چیز دیگه ممکنه تو دست شما نباشه ولی شما تا جایی که دست شمااست تلاش تون بکنید تا همسو با برنامه هاتون جلو برید

شادی صدام کنید
2731

سلام    دیشب خبر دادن که یکی از همکلاسی هام که دوران ابتدایی با هم خیییلی صمیمی بودیم فوت کرد  چه روزایی خوبی با هم داشتیم  چه دختر خوبی بود  هنوز بابتش ناراحتم از دیشب تا حالا  مجلسش نمی رم  چون برم حالم بد میشه    یاد خاطراتی که باهم بودیم میوفتم ....  اسمش نورا  بود اگر دوست داشتید برای ارامش روحش دعا کنید   

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

برنامم برا امروز 

🐸چالش بیداری صبح 

🐸فستم  کالریم  زیر ۵۰۰  ببندم 

قهوه 

چای سبز 

نمازا 

داروها 

ظرفای دیروز 

سرویس بهداشتی شسته بشه 

پذیرایی مرتب بشه 

اتاقم مرتب بشه و تختم 

اتاق پسرم مرتب بشه 

بالکن جارو و دستمال بشه  و مرتب 

لباس خشک ها تا زده و جا به جا بشه 

همه جا برقی بشه 

نهار درست کنم 

همه جا طی کشی بشه 

شام درست کنم برا پسرم  همسرم داره  منم که رژیمم یه تخم مرغ ابپزه 

نهار فردای همسرم رو درست کنم 

گاز تمیز کنم 

کناره های گاز تمیز کنم 

لباس بشورم و پهن کنم 

مامانم و خواهرم امروز از مسافرت میان  برم ببینمشون 

کلی غذا دارم که نمیخوریم  چون رژیمم   بدم به خواهرم  

میز نهار خوری مرتب و شیشه پاک کن زده بشه 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
سلام    دیشب خبر دادن که یکی از همکلاسی هام که دوران ابتدایی با هم خیییلی صمیمی بودیم فوت ...

سلام.

خیلی متأسفم دوست خوبم.

اگر مراسم تشییعشون امروز بوده،اسم پدرشون رو بگید تا نماز لیلة الدفن براشون بخونیم.

روحشون قرین آرامش باد و خداوند به بازماندگانشون صبر عنایت کنه.🤲

هر که را اسرار حق آموختند،مهر کردند و دهانش دوختند
سلام. خیلی متأسفم دوست خوبم. اگر مراسم تشییعشون امروز بوده،اسم پدرشون رو بگید تا نماز لیلة الدفن ب ...

سلام  اره امروز بود 

اسم پدرش حاجی   خودشم  نورا 

2738
سلام. خیلی متأسفم دوست خوبم. اگر مراسم تشییعشون امروز بوده،اسم پدرشون رو بگید تا نماز لیلة الدفن ب ...

خیلیییی ممنون ازت 

از صبح تا الان نماز قضا خوندم.وسایل دیروز جا به جا کردم ظرف شستم نهار وسوپ وبورانی درست کردم پتو مسافرتی شستم پهن کردم لباس شستم نهار خوردم.طالبی خرد کردم تو یخچال گذاشتم فلفل دلمه خرد کردم فریز کردم هال وآشپزخونه جاروبرقی کشیدم دخترمم حمام کردم.

❌️❌️❌️تلفنی خرف زدم یه ذره غیبت کردم ولی به نسبت قبل خیلیییی مدیریت اش کردم.

شادی صدام کنید