2737
2734
عنوان

به نظرتون من زیادی پرتوقعم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 37 پست
فک کردم فقط خودم همینطورم....بیا بغلم...بشدت باهات احساس نزدیکی میکنم....قبل هم تو تاپیکای دیگه پیام ...

نه تو تنها نیستی 😁 تازه بدبدختی اینه ک ب پسراشم خوب هدیه نمیده! 

منم تلافی میکنم ها! اما ریز و اروووم! جوری ک فقط خودش میفهمه و خدا  😁 اخه دق میکنم فک کنه منم مث شوهرم گول‌شو میخورم... 

حالا ی چی بگم....ی سری جاریم از ی جایی بهش ی مقدار مرغ و روغن و ...دادن...اونم ی بسته شکر و ی روغن کنار گذاشته بود برام....مادرشوهرمم ندونسته شکرو باز کرد...حالا من بی خبر اومد گف ک شکرو باز کرده....گفتم اشکال نداره شاید نیاز داشته....دیگه فک کردم چیزی نزاشته برام یا اگه هم گذاشته ی بسته تازه گذاشته...تا اومدم خونه خودمون..در کمال تعجب دیدم همون بسته رو ک مادرشوهرم باز کرده استفاده کرده همونو گذاشته تو پلاستیک گذاشته برام

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه تو تنها نیستی 😁 تازه بدبدختی اینه ک ب پسراشم خوب هدیه نمیده!  منم تلافی میکنم ها! اما ریز ...

باورت میشه اگه دخترم بمیره کنارش محلش نمیزاره؟؟؟چندبار برام پیش اومده...اگه مریض بشم خودم یا دخترم انگار ن انگار ولی گلاب ب روت اگه دخترش اسهال بگیره میگه داره میمیره...اوندفعه گف دخترم داره میمیره ...من ک میذونستم چشه..ب شوهرم گف خواهرت داره میمیره ببرش دکتر..حالا من جای اون خجالت کشیدم....اخه کی با اسهال میمیره....اصلا محبتش دلی نیست ب من و دخترم....ولی شوهرم ک پیشمونه انقد قربون صدقه اش میره ک اگه من حرفی هم بزنم من محکوم میشم...ولی خودمون تنهاییم هیچ...ی شب دخترم انقد بالا اورد داشت خفه میشد انگار ن انگار....نمیبخشمش...حلالش نمیکنم ب خدا....واگذار ب خدا فقط انقد زجرم داده ومیده

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....
شاید این حرفو زده و واقعا زعفرون نگه داشته باشه اما پسرش اجازه نداشت سرخود برداره، شاید مادرش میخاست ...

عزیزم کاری نداره ک بگه ببخشید هنوز تقسیم نکردم! تنها در صورتی این کار رو نمیکنه ک میترسه دستش رو بشه ک الکی گفته! 

مادری ک پول سوغاتشو از پسزش میگیره تعارف نداره مگر اینکه کاسه ای زیر نیم کاسه اش باشه! 

البته شما خیلی خوبی ک گمان خوب میزنی! انشالله همه ادمای اطرافت خوب باشن مث من ادم متظاهر دروغگوی جانماز ابکش ب پستت نخوره ارمان های خودتو انقلاب بره زیر سوالت 😁

2728
عزیزم من ندید میگم مادر شوهره ب پسرش گفته من هرچی دارم برای توعه! بیا زعفرون برات گذاشتم!  ماد ...

منم دقیقا همین نظرو دارم استارتر....ببین اونا پسرشونو خام کردن....ک اگه حرفی هم عروس بزنه خودش میشه بده.....

باورت میشه اگه دخترم بمیره کنارش محلش نمیزاره؟؟؟چندبار برام پیش اومده...اگه مریض بشم خودم یا دخترم ا ...

منم تصادف کردم ب شوهرم پیام داد ماشینت ک خیلی آسیب ندیده؟ شوهرم گفت ماشین فدا سرم زنم خداروشکر سالمه! مامانش گفت اون بله الحمدالله! 

بعد از چند روز تل گرام عکس گذاشت با این مضمون ک اگر بلایی سرتون میاد اه منه! یعنی از خوشحالیش بود! 

درکت میکنم.مادرشوهر منم وقتی ب خودش یا دختراش میرسه انتظار بهترین چیزو داره....مثلا کادو بهترینک بای ...

خب ازش نگیر عزیزم...اگه هم بهش برخورد به درک...ب شوهرت بگو مگه مادرت داره صدقه میده ؟؟؟!!! ب خود مادرشوهرتم بگو

این جهان کوه است و فعل ما ندا ... سوی ما آید نداها را صدا
2738