2726
عنوان

به نظرتون من زیادی پرتوقعم؟

459 بازدید | 37 پست

مادر شوهرم خیلی زن با سیاستیه هیچوقت نشده بهم کنایه بزنه یا با حرفاش ناراحتم کنه ولی مهربونیش ذاتی نیست ینی ظاهرش اینطور نشون میده البته من اینطور فکر میکنم من قبلا دوسش داشتم اما چند حرکت ازش دیدم ناراحت شدم و از دلم نمیره مثلا یبار که خونشون رفته بودیم (شهرستان)  شوهرم از تو کمد مامانش زعفرون برداشت داد بهم گفت بردار ببریم برا خودمون مامانش گفت اره بردارین و اینا من گذاشتم تو پنجره که بعد بردارمش رفتیم خونه خواهر شوهرم دعوتی وقتی برگشتم حس کردم کم شده ازش ولی به رو خودم نیاوردم تا وقتی خواستیم برگردیم شهرمون داشتیم وسایلامونو جم میکردیم اومد گفت بده مامان برات جا کنم پودر نشه منم دادم اما میدونستم میخواد کاری کنه پشت سرش رفتم تو آشپزخونه دیدم داره ازش کم میکنه خیلی بهم برخورد بخاطر زعفرونا نه بخدا بخاطر کارش ناراحت شدم یا مثلا وقتی میاد شهرمون برامون سوغاتی خیلی معمولی میاره اونم کم ولی وقتی میخواد برگرده شوهرم و میبره بازار کلی خرید میکنه برا بچه های دیگه ش و شوهرم حساب میکنه بعد از حساب کردن اون میگه از کارت من می کشیدی خب یا میگه فلان چیز نگرفتم که شوهرم بره بگیره من این چیزا از دلم نمیره و خیلی اذیتم میکنه وقتی مادر شوهر خودمو با مادر شوهر خواهرم مقایسه میکنم حس بدی بهم دست میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید اینو میگم

ولی کار همسرتون  خوب نبوده ک بدون هماهنگی با مادرشون ب وسایل شون دست زدن !!!‌

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728

وای چه مادر شوهر لوس و نچسبی داری

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

نبايد به زعفرونش دست ميزدين خوب يعني چي شوهرت ميگه اين مال ما 😐 

در مورد گزينه دوم هم اگر وضع شوهرت خوبه كه هيچي بزار بخره ولي اگر خوب نيست خيلي راحت به شوهرت بگو تو حساب نكن

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

پر توقع نیستی ..مادرشوهر خوب بندرت پیدا میشه عزیزم..کلا مادرشوهر موجودیه ک روی اعصاب عروس میدوه..طبیعیه...کنار بیا باهاش عزیزم..چاره ای نیست..سعی کن حتی الامکان چیزی ازش نگیری

این جهان کوه است و فعل ما ندا ... سوی ما آید نداها را صدا

اگ مث من با مادر شوهر تو یه خونه بودی حسرت زندگی بقیه رو میکشیدی الان شکر میکردی ک لاقل عذابت نمیده این کارا ک چیزی نیس خیلیم خوبه مادر شورت

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   

درکت میکنم.مادرشوهر منم وقتی ب خودش یا دختراش میرسه انتظار بهترین چیزو داره....مثلا کادو بهترینک باید بخریم براشون یا بخایم پول بدیم خیلی زیاد انتظار داره..ولی ب من و دخترم ک میرسه عین گداها بهمون پول میده..باورت میشه واسه جشن دندونی دخترم 10 تومن بهم داد؟؟واسه عیدی 10 تومن؟؟یعنی هیچوقت بیشتر از 10 تومن نداده بهم

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....

شاید نخواسته بده تورودربایستی مونده مالشه حقشه

خدای مهربونم ب همه منتظرا نی نی بده لطفا مواظب نی نی های توشکم مامانا هم باش😍😍😍😘😘اون نی نی هاییم ک بدنیا اومدنو در پناه خودت حفظ کن عاشقتم
2706