2733
2739
عنوان

یکماه از سقطم گذشته ولی آروم نمیشم .....

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 56 پست
آخه علت چيه چرا يهو رشد متوقف ميشه از بيشتر دكترا پرسيدم ميگم علتش مشخص نيس به خاطر ناهنجاري كروموزو ...

برای خواهر منم  که دو بار سقط کرده بود ..ازمایش تخصصی دادن که یه پروتینی تو خونش کم بود که خونرسانی جفتو مختل میکرد ..و سقط میشد ..ولی بعدش که مشکلو فهمید در بارداری  بعدی تحت نظر هر روز امپولهای ضد انعقاد خون میزد که الان هم دخترش هزار ماشالله دو ساله و نیمشه ..سالم و .ناز و شیرین و خوردنیه 

الهی بمیرم برا دلت...منم الان دوهفته هست بچه ۲۶ هفتمو بیخود و بیجهت از دست دادم

خدا به شما هم صبر بده عزیز ...اخه بی جهت نمیشه ..حتما یه علتی داره ..پیگیر باش ببین مشکل چیه قبل از بارداری بعدیت ...منم قبل بارداری میخوام کلی ازمایش بدم ولی نوزاد من بخاطر ناهنجاری قلبی فوت شد ...منم میترسم خدای نکرده تو بارداری بعدی دوباره بچم مبتلا نشه. ...ریسکه دیگه ..توکلم بخداست و یکباره دیگه شانسمو امتحان میکنم و خیلی امیدوارم به رحمت  خداوند .و..از خدا میخواهم همه صاحب فرزند سالم و صالح بشن ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای خواهر منم  که دو بار سقط کرده بود ..ازمایش تخصصی دادن که یه پروتینی تو خونش کم بود که خونر ...

دلم ميخواد قبل بارداريم هرچي آزمايشه بديم هم من هم همسرم ولي چند تا دكتر رفتم ميگن واسه اولين بارداري كه سقط شده نياز به آزمايش نيس اگه دفعه بدم تكرار بشه اونوقت بايد آزمايش بدين😏😏

2731
خدا به شما هم صبر بده عزیز ...اخه بی جهت نمیشه ..حتما یه علتی داره ..پیگیر باش ببین مشکل چیه قبل از ...

جفت و فرستادن پاتولوژی...ولی به نظر خودم مشکلی نبود...این همه آزمایش...نمیدونم به خدا...

ايشالله كه ديگه اين اتفاقا نيفته و هرچي خير و صلاحه پيش بياد🙏🙏

فدات عزیزم

من این سری باید کلی آزمایش بدم بعد اقدام کنم چون دوتا سقط داشتم

شمام توکل کن بخدا

ایشالله که دیگه تکرار نشه

پسرم زندگی با بودن تو و خندیدنت جایی قشنگ تریه😍
2740
دلم ميخواد قبل بارداريم هرچي آزمايشه بديم هم من هم همسرم ولي چند تا دكتر رفتم ميگن واسه اولين باردار ...

دکترها معمولا برای اولین سقط خیلی پیگیری نمی کنن

ولی خودت بگو که می خوای آزمایشا رو کامل بدی 

من پیش پریناتالوژیست رفتم خیلی آزمایشهای کامل تری نسبت به دکتر خودم برام نوشته