2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حوشبحااالت شوهرم طلاهاماگرف فروخت

همیشه از النگو بدم میومده. الانم ناچاری دستمه

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
😍😍😍😍 بابا پزشوبده چرابدت میاد

دیگه النگو پز دادن داره؟ 😑

از صداش از اینکه دیگه هیشکی دستش نمیکنه و من مثل مادربزرگا النوهام جیرینگ جیرینگ صدا میده! معمولا میذارم بالا و با ساق میپوشونم که نه دیده بشه نه صداش دربیاد

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2740
دیگه النگو پز دادن داره؟ 😑 از صداش از اینکه دیگه هیشکی دستش نمیکنه و من مثل مادربزرگا النوهام جیری ...

خب درش بیار

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
خب درش بیار

شوهرم هیچ وقت چیزی رو بهم اجبار نکرده. فقط یه بار مطلومانه گفت میشه اینا رو از دستت درنیاری؟ من خوشم میاد تو دوستت باشه. قبول کردم.

شوهرم هیچ وقت چیزی رو بهم اجبار نکرده. فقط یه بار مطلومانه گفت میشه اینا رو از دستت درنیاری؟ من خوشم ...

چه جالبه شوهرت

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟