2733
2734
عنوان

کیا مثل من دغدغه روش زایمانشون رو دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 931 بازدید | 143 پست
منم افسردگی گرفتم دارم دارو ضد افسردگی میخورم میخام از دکترم نامه بگیرم اگه اجازه داد

چرا افسردگی؟ منم از دیروز خیلی ناراحتم. یکی خیالم رو راحت کرده بود که سز میشم ولی دیروز ی اتفاقی افتاد که نسبت به حرفش به شک افتادم 

خدایا نی نیم رو به تو سپردم 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اززایمانت بگوچجوری راحت بودچیزی خوردی ورزش خاصی انجام میدادی وزن نی نیت چقدر بود

من از ماه سوم به بعد ورزشهای بارداری رو انجام میدادم و ماه اخر دکترم بهم رژیم داد که وزن بچه خیلی بالاتره که زایمان و سخت کنه وماه اخر کل روز در حال پیاده روی بودم حمام زیاد می رفتم و وزن می نی ۳۱۰۰

شما اینجوری بودی خوش شانس بودی. اکثرا چندین ساعت درد میکشن و خیلیا هم با آمپول فشار درد بیشتری رو تح ...

من نگفتم  سزارین بده  شما میگی طبیعی خیلی بده ادمو سلاخی می‌کند من جامعیت  ندادم و نگفتم همه راحتزا هستن ولی شما میگی بلا استثنا همه تو طبیعی درد و بلا می گیرن

2742
چرا افسردگی؟ منم از دیروز خیلی ناراحتم. یکی خیالم رو راحت کرده بود که سز میشم ولی دیروز ی اتفاقی افت ...

من چون ویار شدیدی داشتم چندماه خونه نشین کامل بودم .و کلی وزن کم کردم بدنم ضعیف شده.و واقعا مدتی افسردگی گرفتم البته یه شرایطی هم داشتم‌ منجر به افسردگی شد .استرس شدید داشتم‌ رفتم دکتر گفت افسرده هم شدی بهم دارو داد .گفت این استرسه واسه جنینت سمه

من هم اولا خيلي دودل بودم اما بعد كه تحقيق كردم به يه نتيجه رسيدم تمام ماماها و پزشكان خودشونو سزاري ...

اما دکتر من خودش طبیعی آورده گفت اگه فک کنه ممکنه طبیعی با درد زیادی بکشم سز میکنه اما من خودم شنیدم از اطرافیان یه عده از سز ناراضی ان یه عدع از طبیعی ، و راضی بودن بقیه باید ببینیم به چه دلیله یکیش که بیمارستانه و دیگری دکتر و یکی هم بدن خود شخص همه اینا مشخص میکنه که کدوم برای بدن فرد خوبه یا بد 

من چون ویار شدیدی داشتم چندماه خونه نشین کامل بودم .و کلی وزن کم کردم بدنم ضعیف شده.و واقعا مدتی افس ...

عزیزم آره خوب خیلی خطرناکه.از حالا به بعد به نی نی به روزای خوشش فکر کن برو براش خرید کن

خدایا نی نیم رو به تو سپردم 🙏
عزیزم آره خوب خیلی خطرناکه.از حالا به بعد به نی نی به روزای خوشش فکر کن برو براش خرید کن

منم خيلي از طبيعي ميترسم دكترم توخصوصي ميشينه و همه رو سز ميكنه اما دوروز پيش ك رفتم ويزيت شدم بهم گفت ديگه به هيچ عنوان سز اختياري نميكنن بخشنامه اومد خيلي سخت گيري ميكنن گفت بايد بموني تادردهاي زايمان شروع بشه پروسش بره اگه مشكل پيش اومد و نشد اونوقت سز ميكنن . منم دوروزه كلافه شدم اصلا ي درصد ب طبيعي فكر نميكردم حالا هردقيقه تو اينترنت دارم سرچ ميكنم ببينم چكاركنم  😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩

2738