2752
2734
عنوان

کیا مثل من دغدغه روش زایمانشون رو دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 931 بازدید | 143 پست
تو کل دنیا میدونی چرا یک ساعته زایمان میکنن؟ چون از قبل اینکه اصلا بچه دار بشن بدنشون ورزیده هست شما ...

عزیزم به نوع بدنم برمیگرده هرکسی بدنش یک مدله

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هم اولا خيلي دودل بودم اما بعد كه تحقيق كردم به يه نتيجه رسيدم تمام ماماها و پزشكان خودشونو سزارين ميشن و حتي يه مورد پزشكي رو نديدم كه طبيعي زايمان كنه خوب معلومه ديكه كه بهتره پسرعموي شوهرم پرشكه زن خودش رو فرستاد سزارين بهم گفت اگر سزارين خوب نبود هيچ وقت زنمو سزارين نميفرستادمش

زهره خانمي سابق ام با عضويت سال ٩٤.از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
2731

توروخدا اگه شرایط زایمان طبیعی ندارید نکنید خواهرشوهرم دختر دسته گلشو براثز زایمان طبیعی از دست داد دوازده ساعت درد شدید ضربان قلب افت کرد و اکسیژن نرسید و فوت کرد الان دومی رو چند روز پیش سز کرد راحت بدون دردسر سه روز درد مبهم و قابل تحمل الان همه کاراشو می کنن

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من

بدن من وای خدایا با امپول فشار اونم دوتا اصلا بیشتراز دوسانت باز نشد دو روز درد داشتم اخر سر سز شدم . از اولشم میهاستم سز بشم دکتر هم بهم گفته بود سزارینت میکنم ولی ی مشکل که داشتم اب دور جنینم کم شده بود گفت شاید اب تو ریه جنین جمع شده باشه براهمین سعی کرد که من طبیعی زایمان کنم نشد ک نشد. ولی خییلی اذیت شدم

من اولیم سزارین بود از روز پنجم هم خودم پاشدم چون کسبو نداشتم البته تا ده روز کار سنگین نکردم بخیم ی ...

آره منم معتقدم که هرکدومش برای هرکسی ی جوره و آدم خودش بهتر‌وضعیت بدونشو میفهمه.  حالا اینکه دکتر مخالفت کنه و اینا ی بحث دیگه اس 

خدایا نی نیم رو به تو سپردم 🙏
عزیزم خاله من سه بار زایمان طبیعی کرد و سه پسر بدنیا آورد آخرشم بخاطر سرطان معده مرد

عزیزم چرا مردمو میترسونی سرطان معده چ ربطی ب زایمان داره.... بابا بزرگ منم سرطان معده گرفت فوت شد حالا منم بشینم ب زور ب بابابزرگ زایمان بچسبونم ک شاید یواشکی زایمان داشته ک مریض شده..... خدا بهتون عقل داده

من هم اولا خيلي دودل بودم اما بعد كه تحقيق كردم به يه نتيجه رسيدم تمام ماماها و پزشكان خودشونو سزاري ...

اون تمام ماماها و پزسكاي ايرانين

چون متعقدن هفت لايه شكم پاره بشه بهتر از اينه كه اونجاشون دو سه تا بخيه بخوره

وگرنه هيججاي دنيا جز ايران موافق سزارين نيستن

خوب برای زایمان طبیعی باید پیش دکار خوب و بیمارستان عالی بری خاطره منو بخون من تجربه هردو روش رو دار ...

بهرحال ممنونم ولی قبول کن که تو دو مورد رو با توجه به بدن خودت سنجیدی و به این عقیده رسیدی.  میدونم قبول داری بدن همه مثل هم نیست. بازم ممنون

خدایا نی نیم رو به تو سپردم 🙏

عزیزم استارترجان امیدوارم هرجورکه زایمان کنی چ سز چ طبیعی راحت باشه ونی نیت سالم بیادبغلت نگران نباش❤❤❤

حس خوبیه ببینی یه نفر همه رو بخاطرتو پس زده..واسه ی رسوندن خودش به تو..همه ی راهو نفس نفس زده...حس خوووبیه