2733
2739
عنوان

دارم دیونه میشم از دست بی بی چک😠😠

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 51 پست
راستشو بخوای این ماه انجام دادم که حالا تاخیر دارم ایشاالله جواب داده باشه توچقدر درموردش اطلاعات دا ...

من اولین باره میخام انجامش بدم ولی تعریفشو خیلی شنیدم تچهمین نی نی سایت

ایششششش😒                                      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اولین باره میخام انجامش بدم ولی تعریفشو خیلی شنیدم تچهمین نی نی سایت

میگم پیاز درمانی باعث عقب افتادن پری میشه چیزی شنیدین؟

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞
2731
اره میگن که طبیعیه

بعد نمیدونیم معمولا برای کیا عقب میفته من تاحالا عقب ننداختم اصلا بعدم فقط ده روز خوردم اب پیازو نمیدونم این عقب انداختن واسه اونه البته توروز موعد لک هم دیدم

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞
بعد نمیدونیم معمولا برای کیا عقب میفته من تاحالا عقب ننداختم اصلا بعدم فقط ده روز خوردم اب پیازو نمی ...

اره همه اینایی که میگی طبیعیه وقتی پیاز درمانی میکنی موعدتت عقب میوفته و لکه بینی اتفاق میوفته

ایششششش😒                                      
اره همه اینایی که میگی طبیعیه وقتی پیاز درمانی میکنی موعدتت عقب میوفته و لکه بینی اتفاق میوفته

😞😞