2737
2739
عنوان

دارم دیونه میشم از دست بی بی چک😠😠

618 بازدید | 51 پست

ده روز تاخیرم هنوز منفی میزنه امروز رفتم ازمایش بدم تاکارای دفترچه رو انجام دادم بست😣ای خدا کاش بخوابم وقتی بیدارشم که باردارباشم چرا انقدر سخت امتحانم میکنی خدا

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞

کاش یکی کمکم میکرد کی اینجوری بودن بی بی منفی ولی بارداربودن

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علائم چیزی ندارین؟؟

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
2728

منم ۹ روزه عقب افتاده بی بی هم منفی ولی خب بیخیالم چون به اندازه کافی اعصاب خوردی کشیدم نشد ماه دیگه.البته من ۳ماه از سقطم میگذره دیگه این ماه رفتم اقدام

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
2740

عزیزم مارک بی بی رو عوض کن

استرس نداشته باش فردا میری آزمایش، استرس چه باردار باشی چه خدایی نکرده نباشی برات بده، اولی برای بچه دومی برای پریود شدن که به تاخیر میندازه.حالا حرص بخوری که حامله نمیشی!!!!

پاشو سر خودتو گرم کن.

خداجونم ممنونم که فرشته کوچولوتو گذاشتی توی دلم.....امیدوارم خدا فرزندی سالم صالح یار امام زمان، خوش قدم، خوش روزی، عاقبت بخیر بهم بده
من خودم بی بی چکم منفی بود آز که دادم مثبت بود.از شک دوبارم آز دادم مثبت بود.بی بی بعده یه هفته بعده ...

عزیزم دلیلش بنظرتون چی بود که بی بی منفی نشون میداد؟؟

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)

دقيقا منم دو تا سيكل قبليم همينجوري بودم

١٠ روز تاخير داشتم

آز و بي بي هر دو منفي

فرداش پريود شدم

ولي

ان شاءالله شما باردار باشي

منكه نزديك پريودم فقط دعا ميكنم نشم و حامله باشم

١/٥ سال اينجوري ميگذره

يك دختر دارم شاه نداره  
2706