2752
2734
عنوان

دارم دیونه میشم از دست بی بی چک😠😠

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 51 پست
راستشو بخوای این ماه انجام دادم که حالا تاخیر دارم ایشاالله جواب داده باشه توچقدر درموردش اطلاعات دا ...

من اولین باره میخام انجامش بدم ولی تعریفشو خیلی شنیدم تچهمین نی نی سایت

ایششششش😒                                      

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من اولین باره میخام انجامش بدم ولی تعریفشو خیلی شنیدم تچهمین نی نی سایت

میگم پیاز درمانی باعث عقب افتادن پری میشه چیزی شنیدین؟

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞
اره میگن که طبیعیه

بعد نمیدونیم معمولا برای کیا عقب میفته من تاحالا عقب ننداختم اصلا بعدم فقط ده روز خوردم اب پیازو نمیدونم این عقب انداختن واسه اونه البته توروز موعد لک هم دیدم

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞
بعد نمیدونیم معمولا برای کیا عقب میفته من تاحالا عقب ننداختم اصلا بعدم فقط ده روز خوردم اب پیازو نمی ...

اره همه اینایی که میگی طبیعیه وقتی پیاز درمانی میکنی موعدتت عقب میوفته و لکه بینی اتفاق میوفته

ایششششش😒                                      
اره همه اینایی که میگی طبیعیه وقتی پیاز درمانی میکنی موعدتت عقب میوفته و لکه بینی اتفاق میوفته

😞😞